Menu
 

Trīs Latvijas tenori aicina uz īpašu koncertu VEF Kultūras pilī

  • Autors:  Apriņķis.lv
Trīs Latvijas tenori aicina uz īpašu koncertu VEF Kultūras pilī Jānis Deinats

16. oktobrī uz vērienīgu koncertu ”Trīs Latvijas tenori” VEF Kultūras pilī aicina trīs populārākie Latvijas tenori – Nauris Puntulis, Miervaldis Jenčs un Guntars Ruņģis. Kā pauž mākslinieki, šī būs ekskluzīva iespēja noklausīties viņu divdesmit gadu jubilejas koncertprogrammu, kas pirmoreiz izskanēja šā gada pavasarī Kultūras pils pārpildītajā zālē.

Koncertā piedalīsies etnomūzikas grupa ”Tautumeitas”, komponists Juris Kulakovs, dziedātāji Sonora Vaice, Laimis Rācenājs, Dainis Skutelis, pianisti Gints Bērziņš un Juris Kristons, ģitārists Mārcis Auziņš un citi viesi. Par muzikālo pavadījumu parūpēsies Jelgavas bigbends Raita Ašmaņa vadībā, informē koncerta producents Jānis Kļaviņš.

”Mums, ”Trim Latvijas tenoriem”, jau divdesmit. Vai tas ir daudz vai maz, grūti teikt. Mēs jūtamies labi, ja klausītājiem ir labi. Tāpēc gribam dāvāt pozitīvas izjūtas caur mūsu dziedātajām dziesmām,” saka LNO solists, tenors Guntars Ruņģis, savukārt viņa kolēģis – operdziedātājs Nauris Puntulis – atzīst: ”Esmu noilgojies pēc šāda koncerta. Mūsu trijotnei kopš šī pavasara nav bijis tāda lielkoncerta, kurā būtu tik plašs muzikālais spektrs, daudz jaunrades un viesu.”

”Laika gaitā tenoriem izveidojusies lieliska sadarbība ar labākajiem latviešu komponistiem un populāriem skatuves māksliniekiem, kā arī apgūts brīnišķīgs repertuārs no klasikas līdz pat popmūzikai. Bet pats galvenais – dziedātāji ir iemantojuši nedalītu tautas mīlestību, kas virmo gaisā katrā viņu koncertā,” uzsver J. Kļaviņš.

Biļetes uz koncertu var iegādāties ”Biļešu paradīzes” kasēs un vietnē www.bilesuparadize.lv.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.