Menu
 

Dzintaru koncertzālē izskanēs Raimonda Paula dzimšanas dienas koncerts

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - jurmala.lv Foto - jurmala.lv

Ar krāšņu koncertprogrammu 12. janvārī plkst. 19.00 Dzintaru koncertzālē tiks atzīmēta Maestro Raimonda Paula 86.jubileja, pavēstīja SIA "Dzintaru koncertzāle" pārstāve Indra Vilipsone.

Koncertā uz skatuves kāps mūziķi, ar kuriem Raimondam Paulam izveidojušās īpašas muzikālas draudzības vairāku gadu garumā. Līdzās Maestro pie klavierēm uzstāsies spēcīgās balss īpašniece Dināra Rudāne un talantīgais dziedātājs Daumants Kalniņš, kā arī vokālā grupa “Framest”, ar kuru Maestro īstenojis daudzas koncertprogrammas un pirmatskaņojis jaunus skaņdarbus. Dziedātājus pavadīs vienmēr uzticamais Raimonda Paula skatuves partneris – Latvijas Radio bigbends.

Koncertā skanēs izvērstā un sarežģītā džezroka kompozīcija “Spēļu nakts Duntes krogā”, Paula instrumentālās mūzikas šedevri no svītām “Dienvidu akvareļi”, “Iespaidi” un “Kalnu skices” un dziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem, kā emocionāli ietilpīgā “Cher ami”, dramatiski piesātinātā “Sit mani Prustā”, dziesmas ar progresīvā roka pieskaņu “Lapsenes nāve”, “Dod zvaigzni”, lirikas pērle “Mans bērns”, saviļņojošā balāde “Nenes zvaigznes istabā” un citas Paula kompozīcijas no dažādiem daiļrades periodiem.

Tās bigbendam aranžējis leģendārais 20. gadsimta latviešu džeza mūziķis Gunārs Rozenbergs un Kārlis Vanags, kurš allaž spējis ietērpt Maestro īpašo rokrakstu kopā ar džeza mūzikas skanējumu.

Biļetes uz festivāla koncertiem pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internet.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.