Menu
 

Valentīndienas koncertā "Musique d'amour" skanēs skaistākās operešu melodijas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Nauris Indzeris un Laura Purena. Foto – Uģis Bērziņš Nauris Indzeris un Laura Purena. Foto – Uģis Bērziņš

8.februārī plkst.19 VEF Kultūras pilī Operetes teātris aicina uz teatralizētu Valentīndienas koncertprogrammu “Mīlestības mūzika” (“Musique d'amour”).  “Šī koncertprogramma ar Vīnes šarmu būs mūzika ar mīlestību par mīlestību; mūzika, kuru mīlam un pazīstam. Esam noilgojušies pēc tikšanās ar klausītājiem, tāpēc, veidojot šo programmu, šoreiz īpaši esam ieklausījušies Operetes teātra skatītāju izteiktajos lūgumos. Skanēs skaistākās operešu ārijas un dueti, fragmenti no publikas iemīļotākajām operetēm un mūsu koncertprogrammām,” pavēstīja Operetes teātra mākslinieciskā vadītāja Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Koncertā piedalīsies operdīva Sonora Vaice (soprāns), Anta Jankovska (soprāns / Itālija), Laura Purena-Kancāne (soprāns), Dainis Skutelis (tenors), Emīls Kivlenieks (tenors), Nauris Indzeris (baritons), Raimonds Ozols, kura vijoles skanējums ir unikāls tā īpaši samtainā skanējuma ,perfektā tehniskā izpildījuma un emocionālā dziļuma dēl, kas neatstāj klausītājus vienaldzīgus, kā arī Operetes teātra simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā.

Programmā: Žana Žaka Ofenbaha Olimpijas ārija, fragmenti no Franča Lehāra operetes “Jautrā atraitne” (slavenais visu lielo pasaules operdziedoņu repertuārā esošais duets “Lūpas klusē” un “Viljas dziesma” Sonoras Vaices interpretācijā), ārija “Tev pieder mana sirds” no F. Lehāra operetes “Smaidu zeme”, Vitorio Monti “Čardašs”, “Džudītes ārija” no F. Lehāra tāda paša nosaukuma operetes  u.c., kā arī pārsteigumi.

Itālijā dzīvojošā latviešu operdziedātāja Anta Jankovska: “Man gribētos citēt Paulu Koelju, kurš teicis, ka “mīlestība ir pietiekams attaisnojums jebkurai eksistencei”. Tā es patiešām domāju, un nav svarīgi cik ilgi (laika izpratnē) tu esi savā dzīvē pieredzējis patiesu mīlestību, jo fakts, ka tas ir piedzīvots, jau ir dzīves vērts. Es esmu absolūti iracionāla visdedzīgākā mīlestības aizstāve, jo tas viennozīmīgi ir visskaistākais, kas ar cilvēku var notikt.”

Biļetes (15-35 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem 20% atlaide) var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.