Menu
 

Daugavas muzejs aicina klausīties skolēnu audio izrādes un balsot

  • Autors:  Apriņķis.lv
Ilustrācija - Daugavas muzejs Ilustrācija - Daugavas muzejs

Daugavas muzejs par godu teātra mecenāta Oto Hermaņa fon Fītinghofa 300.gadu jubilejai rīko jauniešu audio īsizrāžu konkursu “Stāsti manim, Daugaviņa”. Piedalīties tika aicināti izglītības iestāžu 7.-12. klašu skolēni. Kopumā tika iesniegtas 29 audio īsizrādes.

Pirmajā kārtā komisija atlasīja 10 labākos darbus, kuri konkursa otrajā kārtā tika publicēti Daugavas muzeja “Youtube” kanālā. Lai noskaidrotu konkursa uzvarētāju, Daugavas muzejs aicina noklausīties un līdz 28.maijam balsot par savu mīļāko audio īsizradi, spiežot ”patīk” zem audio īsizrādes video.

Uzvarētāji tiks noskaidroti līdz 31.maijam. Sadarbībā ar Ģertrūdes ielas teātri, konkursa pirmās vietas ieguvēji saņems biļetes uz audio sajūtu izrādi. Visu pirmo trīs vietu ieguvējiem būs iespēja piedalīties “Roadgames” orientēšanās spēlē “Salaspils” un pavadīt brīvdienu Daugavas muzejā – piedalīties piedzīvojumu spēlē “Laivas atslēga”, apmeklēt muzeja ekspozīcijas un parku, kā arī pavadīt dienu kādā no muzeja atpūtas vietām.

Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrības dziļāku interesi par vēsturi un teātra mākslu, attīstīt jauniešu radošā darba iemaņas, padarīt jauniešu jaunradi pieejamu sabiedrībai un veicināt radošo darbu izstrādi formātos, ko iespējams radīt sociālās distancēšanās apstākļos un kuri ir pieejami attālināti.

Barons Fītinghofs bija Rīgas pirmā pastāvīgā teātra izveidotājs, teātra biedrības dibinātājs, kā arī Doles muižas īpašnieks no 1756. līdz 1761.gadam.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.