Menu
 

Jūrmalā uzstāsies ņūdžeza leģenda "Club Des Belugas"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

20.augustā festivālā “The Best of “Summertime — aicina Inese Galante”” Dzintaru koncertzālē uzstāsies leģendārā nu jazz grupa “Club Des Belugas” (Vācija). Tāpat grupa Jūrmalā iepazīstinās ar savu jauno solisti – pasaules džeza zvaigzni Annu Luku (Anna Luca). Vakara koncerts izsmalcinātā atmosfērā turpinās mīlestības tēmu, kurai ir veltīts festivāls, un dāvās skatītājiem lielisku garastāvokli, informē pasākuma rīkotāji.

“Club Des Belugas” mūzika ir atpazīstama jau no pirmajām notīm. Lielākā daļa to ir dzirdējuši “Samsung”, “LG”, “BMW”, “Mercedes-Benz”, “Martini”, “Victoria Secret” un vairāk nekā desmit citu populāru zīmolu reklāmās, bet grupas skaņdarbi ir iekļauti vairāk nekā pustūkstotī dažādu izlašu. Džezs, fanks, souls, brazīliešu ritmi, lounge un bosanova – tā ir tikai daļa no “belugu” muzikālā repertuāra. Viņu koncerti notiek pārpildītās zālēs visā pasaulē, un tagad viņi atgriežas Jūrmalā. Dzintaru koncertzāles viesus gaida ne tikai brīnišķīga koncertprogramma, bet arī iepazīšanās ar jauno grupas “pērli” – zviedru dziedātāju Annu Luku, kura apburs klausītājus ar dvēselisku vokālu un elegantu izpildījuma manieri.

“Club des Belugas” ir viena no labākajām grupām Eiropā, kas izpilda nu jazz, stāsta pasākuma organizatori. To 2002.gadā dibināja grupas līderi Maksims Ilions (Maxim Illion) un Kitija Bila (Kitty the Bill), un jau pēc gada ar savām kompozīcijām viņi bija iekarojuši Eiropas topu pirmās vietas. Šodien grupa lepojas ar divpadsmit studijas albumiem, vairāk nekā divdesmit singliem un divām prestižā “Spanish Jazz Awards” nominācijām.

“Ar savu pirmo uzstāšanos festivālā šie mākslinieki izraisīja patiesu ažiotāžu, tādēļ mēs vēlreiz uzaicinājām viņus uz Jūrmalu. Vācu-zviedru dziedātāja Anna Luka – viegla, eleganta, ar pilnīgi neatkārtojamu vokālu. Viņas uzstāšanās aizskar dvēseles visjutīgākās stīgas! Ko vēl var pateikt? “Club Des Belugas” uzstājas uz pasaules labākajām skatuvēm, tāpat kā visi mūziķi, kuri viesosies pie mums. Mums ir ļoti paveicies, ka ir iespēja sadarboties ar viņiem,” stāsta festivāla iedvesmotāja Inese Galante.

Katru gadu festivāls “Summertime – aicina Inese Galante” uz Dzintaru koncertzāles skatuves pulcē labākos mūziķus, lai radītu dzīves prieka un mūzikas dziedinošā spēka pārpilnu atmosfēru. Modernie nu jazz klasiķi “Club des Belugas”, kas dzēš muzikālās robežas un rod atbalsi ļoti dažādu cilvēku sirdī, ar savām dziļajām un daudzšķautņainajām kompozīcijām spēj iedegt spožu gaismu klausītāju dvēselē, tā apstiprinot galveno festivāla “The Best of “Summertime – aicina Inese Galante”” ideju – “sniegt cilvēkiem iespējami vairāk mīlestības”, atgādina pasākuma rīkotāji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.