Menu
 

Augusta sākumā Stopiņu Līgo parku ieskandinās "Lielais Līgo parka šlāgerfestivāls"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

5.augustā Līgo parku Ropazu novada Stopiņu pagastā atkal ieskandinās “Lielais Līgo parka šlāgerfestivāls”. Būs iespēja ļauties īstas zaļumballes atmosfērai un kārtīgi izdejoties iemīļoto mūziķu pavadībā. Šī būs lieliska iespēja sastapt un noklausīties grupas “Galaktika”, “Klaidonis”, “Dakota”, “Zeļļi”, “Apvedceļš”, “Muiža” un “Tequila Band”, savukārt nakts ballīti īpaši karstos ritmos iegriezt solās DJ Aivis no Latvijas Radio 2. Sākums – plkst.19.

Kā norāda rīkotāji, jau par labu tradīciju kļuvušais Līgo parka festivāls dos iespēju klātienē baudīt labu mūziku un izlocīt kājas lustīgāko dziesmu pavadījumā, par kurām gādās populārās kantrimūzikas un šlāgermūzikas grupas – turklāt ne tikai uzticamajiem Latvijas vasaras festivālu apmeklētājiem, bet arī tiem rīdziniekiem, kuriem nav iespējas mērot tālus kilometrus, lai klātienē satiktu iecienītākos latviešu mūziķus un baudītu īstas zaļumballes atmosfēru. Līdz Līgo parka estrādei no Rīgas centra ir iespējams nokļūt arī ar sabiedrisko transportu (51.autobuss līdz pieturai “Brasliņas”), savukārt  ar personīgo auto tas aizņems tikai dažas minūtes.

Jāpiebilst, ka Līgo parkā iespējams aplūkot arī izcilā novadnieka – tēlnieka Ulda Sterģa – veidotās skulptūras – laukakmeņus, kuros iekaltas latviešu spēka zīmes.

Biļetes uz festivālu jau pieejamas pārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un Kultūras centra “Ulbrokas pērle” kasē. Pirmās 200 biļetes iepriekšpārdošanā par īpašu cenu – 13 eiro, nākamās – 15 eiro, pasākuma dienā – 20 eiro.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.