Menu
 

Muzikālajā piknikā Carnikavas parkā dziedās Liepājas teātra aktieri

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Carnikavas Tautas nams "Ozolaine" Foto - Carnikavas Tautas nams "Ozolaine"

27.jūlijā plkst. 19.00 Carnikavas parkā norisināsies trešais muzikālais pikniks, kurā Imanta Kalniņa teātra dziesmas izpildīs Liepājas teātra aktieri.

Koncertprogramma "Akāciju palags", kas pirmoreiz izskanēja iepriekšējā gada vasarā, veltīta izcilajam komponistam Imantam Kalniņam, vēsta Ādažu novada pašvaldībā. Programma pamatā veidota no komponista pagājušā gadsimta sešdesmitajos un septiņdesmitajos gados Liepājas teātra izrādēm speciāli rakstītajām dziesmām. Pirmoreiz mūziku teātrim Kalniņš sacerēja 1961.gadā, bet sadarbība ar Liepājas teātri sākās sešdesmito gadu vidū. Savulaik Kalniņš kā koncertmeistars arī braucis līdzi Liepājas teātrim tā izbraukuma izrādēs.

Koncertprogramma "Akāciju palags" būs trešais no četriem paredzētajiem muzikālajiem piknikiem Carnikavas parkā šovasar. Jūnija beigās Carnikavā viesojās ģitāristu duets "Bague Duo" (Aivars Hermanis un Ēriks Upenieks) un dziedātāja Aija Vītoliņa, savukārt jūlija vidū uzstājās grupa "Oranžās Brīvdienas", pulcējot plašu klausītāju loku. Muzikālo pikniku sērija noslēgsies 10.augustā ar Jāņa Ķirša un Rūtas Dūdumas Ķirses koncertu.

Koncerta "Akāciju palags" apmeklētāji aicināti ņemt līdzi piknika segas, pledus vai krēslus un piknika grozus. Ieeja muzikālajā piknikā – bez maksas.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.