Menu
 

Ziedoņa muzejs esošajā veidolā atvērts vēl nepilnu mēnesi

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Ziedoņa muzeja vasaras sezona tuvojas noslēgumam, tādēļ ikviens interesents aicināts apmeklēt “Dzirnakmeņus” vēl līdz 2.oktobrim. Plānots, ka 2023.gadā vasaras sezonu muzejs uzsāks ar jaunu programmu lieliem un maziem muzeja apmeklētājiem.

“Esošā programma “Muzeja ceļa piezīmes” ietērpta īpašā burtnīcā, kas darbojas kā gids muzeja viesiem, kad tie pie mums ierodas nelielā skaitā. Imants Ziedonis vēlējās savu muzeju kā mūzu māju, kurā ir iegūstama unikāla, ļoti individuāla pieredze, līdz ar to katrs apmeklētājs piedzīvo dzejnieku citādāk,” pastāstīja Ziedoņa muzeja vadītāja Rūta Šmite.

Vēl līdz 2.oktobrim būs iespēja piedzīvot Ziedoņa muzeja esošo ekspozīciju gan grupās, gan individuālā apmeklējumā. Šobrīd pieejamā muzeja programma izveidota 2017.gadā, un līdz šim to piedzīvojuši vairāki tūkstoši apmeklētāju.

Uz Imanta Ziedoņa deviņdesmitgadi 2023.gadā muzejs gatavo jaunu piedāvājumu apmeklētāju pieredzei Murjāņos, lai atkal no cita rakursa dotu iespēju iepazīt dzejnieku, viņa daiļradi un tuvās vērtības. Rūta Šmite atzīmē, ka īpaša vērība nākamajos gados tiks pievērsta mazajiem muzeja apmeklētājiem. “Vēlamies koncentrēties uz ģimenēm ar bērniem, lai muzejs būtu pieejams arī mazajiem kultūras baudītājiem. Sarunāsimies ar bērniem caur Imanta Ziedoņa pasaku tēlu Suni Funi,” turpina Rūta Šmite.

Ziedoņa muzejs Murjāņos apmeklētājiem atvērts līdz 2.oktobrim katru dienu no trešdienas līdz svētdienai laikā no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00. 13. septembrī Ziedoņa muzejā notiks Dzejas dienām veltīts pasākums sadarbībā ar jaunajiem dzejniekiem no literārā izdevuma “Žoklis”.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.