Menu
 

VEF Kultūras pilī gaidāms labāko Latvijas teātru dziedošo aktieru salidojums

  • Autors:  Apriņķis.lv
Dita Lūriņa. Foto - "F64" Dita Lūriņa. Foto - "F64"

28.novembrī plkst.19.00 VEF Kultūras pilī uz krāšņu muzikālu salidojumu “Viena vieta uz brieža vēl brīva” aicina labākie Latvijas teātru dziedošie aktieri. Šajā vakarā populāras latviešu komponistu dziesmas no teātru izrādēm izdziedās Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa, Mārcis Maņjakovs, Egils Melbārdis un Ainārs Ančevskis, aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska, Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova, Dailes teātra aktieris Imants Strads un aktieris Andris Bērziņš, informē organizatori.

“Koncertā skanēs dziesmas no teātra izrādēm, kurās esam spēlējuši. Tā kā lielākā koncerta dalībnieku daļa ir vēl arī kursabiedri, ne tikai kolēģi vienā teātrī, tad noteikti nenoturēsimies un dziedāsim dziesmas, kas mūs vieno jau no studiju gadiem. Tāda draudzīga kopā salidošana izprovocē paredzamus un neparedzamus duetus, drosmīgus trio un vēl visādas kombinācijas, lai pašiem uz skatuves un skatītājiem zālē vakars izdotos aizraujošs un piepildīts,” saka aktrise un koncerta režisore Dita Lūriņa, piebilstot: “Nāciet, dziedāsim kopā!”

Par pavadījumu šajā vakarā gādās pavadošā grupa “Armaestro” Anatolijs Livčas vadībā: Miķelis Vīte (bungas), Viktors Veļičko (kontrabass), Artūrs Kutepovs (ģitāra) un Anatolijs Livča (klavieres).

Biļetes uz koncertu var iegadāties “Biļešu paradīzes” tīklā, vēsta organizatori.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.