Menu
 

"Ziemeļblāzmā" gaidāma krāšņa Latvijas simtgades balle

  • Autors:  Apriņķis.lv
"Ziemeļblāzmā" gaidāma krāšņa Latvijas simtgades balle Foto: publicitātes; Uģis Bērziņš

18. novembrī vēsturisko vērtību un mākslinieciskās unikalitātes pērlē – kultūras pilī “Ziemeļblāzma” –, svinot mūsu valsts 100. jubileju, norisināsies krāšņa, eleganta un svinīga Latvijas simtgades balle. Dāmām un kungiem būs iespēja baudīt labākās balles tradīcijas – īpaši piemeklētu muzikālu vakara programmu pacilājošā atmosfērā, izmeklētus dzērienus un uzkodas, kā arī izjust Rīgas baļļu kādreizējo varenību. Dreskods: kungiem – tumšs uzvalks, dāmām – garās vakarkleitas.

Simtgades ballē uzstāsies populārie solisti Ieva Kerēvica un Andris Ērglis un “Mirage Jazz Orchestra” Laura Amantova vadībā. Tā būs jauna, patriotiskās noskaņās veidota programma, ietverot visiem zināmas un pašmāju komponistu radītas oriģināldziesmas, tostarp M. Kalniņa, A. Altmaņa, V. Kundrāta, arī visiem labi zināmus R. Paula, I. Kalniņa, J. Lūsēna, U. Marhileviča  skaņdarbus u.c. Mazajā zālē uz ekrāna tiešraidē būs iespēja skatīties salūtu no 11. novembra krastmalas, informē organizatori.

Balles muzikālo pavadījumu nodrošinās “Mirage Jazz Orchestra” un dziedātāja Diāna Pīrāgs, atskaņojot Johana Štrausa, Pētera Čaikovska, Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa un citu komponistu skaņdarbus, kā arī modernākās deju kompozīcijas, tāpat visiem pēc pusnakts būs iespēja izdejoties “ABBA”, “The Beatles” un citu klasikas statusu iemantojošu apvienību mūzikas pavadībā.

Vakara programmā balles apmeklētāji varēs baudīt intriģējošas spēles, jautras dejas, izsmalcinātus vīnus, izmeklētas delikateses no restorāna, tāpat vakara gaitā ikvienam būs iespēja apskatīt īpašu mākslas darbu izstādi, savukārt Mazajā zālē tiks piedāvāta dokumentālā filma par Latvijas izaugsmi, attīstību un vērtībām, vēsta pasākuma rīkotāji.

Atraktīvas nominācijas, pārsteidzošas balvas un loterija, fotostudija, mākslas performances līdz vakara kulminācijai – uguns skulptūru mistērijai pils parkā. Balles moto: “Svinīgi, pacilājoši un neaizmirstami!”

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.