Menu
 

Muzikāla izrāde "Grinča Ziemassvētki" pie skatītājiem dosies arī Siguldā, Ulbrokā, Berģos, Salaspilī un Ādažos

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Matīss Markovskis Foto - Matīss Markovskis

Sākot ar 2.decembri, visā Latvijā būs skatāma krāšņa, muzikāla svētku pasaka visai ģimenei – “Grinča Ziemassvētki”. Sirsnīgo un muzikālo pasaku divās daļās, kurā netrūks jautrības un piedzīvojumu, iestudējis režisors Imants Strads. Galvenajā lomā – aktieris Māris Bezmers. Lomās: Marģers Eglinskis, Imants Strads, Madars Zvagulis, Agnese Kalniņa, Terēze Lasmane u.c.

Šī būs visiem zināmā pasaka par nejauko Grinču, kurš ienīda Ziemassvētkus tikai tāpēc, ka bērnībā pret viņu bija izturējušies slikti. Taču Ziemassvētki ir brīnumu laiks, un ar mazās meitenītes Sindijas palīdzību Grinčs atgūst ticību labajam, cilvēkiem un arī Ziemassvētkiem, pavēstīja producents Sandis Mohovikovs.

“Grinčs nav ļauns; par tādu viņu padarīja sabiedrība, un viņš tam noticēja. Patiesībā Grinčs ir tāda pati cilvēcīga būtne, kas alkst pēc draudzības, un svētki ir īstākais laiks, kad to saņemt,” saka Grinča lomas atveidotājs – šarmantais aktieris Māris Bezmers.

“Izrāde ir par to, ka labais vienmēr uzvarēs un ņems pārsvaru, vajag tikai tam ticēt. Šobrīd pasaulē arī ir daudz negāciju un drūmu domu, bet, ja mēs paši sevī atradīsim to gaišo pusi, kam ticēt un palīdzēsim cits citam gan fiziski, gan morāli, gan emocionāli, mēs varam mainīt gan savu vidi, gan arī kopējo pasauli. Šī ir jautra pasaka visai ģimenei, kas pēc tam vēl ilgi atstāj pozitīvas emocijas.”

Izrāde decembrī būs skatāma arī uz vairākām skatuvēm Pierīgā – 11.decembrī Kultūras centrā “Siguldas devons”. 15.un 16.decembrī Kultūras centrā “Ulbrokas Pērle”, 23.decembrī Berģu Kultūras namā, 28.decembrī Salaspils kultūras namā “Rīgava” un 29.decembrī Ādažu Kultūras centrā. Biļetes uz izrādi var iegādāties “Biļešu paradīzes” tīklā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.