Menu
 

Muktupāvels, Lūsēns un Vilsons aicina uz Ziemassvētku koncertiem, arī Pierīgā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Muktupāvels, Lūsēns un Vilsons aicina uz Ziemassvētku koncertiem, arī Pierīgā Publicitātes foto

Trīs spoži mākslinieki – dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels, komponists Jānis Lūsēns un aktieris Mārtiņš Vilsons – kopā radījuši brīnišķīgu svētku programmu visai ģimenei “Trīs vīri Ziemassvētkos”, kas pirmo reizi izskanēs 14. decembrī Aizputes kultūras namā un pēc tam citviet Latvijā.

Programmā izskanēs skaistākie Jāņa Lūsēna autordarbi saspēlē ar Zigfrīda Muktupāvela izjusto dziedājumu un vijoles spēli un Mārtiņa Vilsona runāto Kārļa Skalbes dzeju, pasakām un citu autoru skaistākajiem Ziemassvētku stāstiem. Niansētā sarunā ar skatītāju koncerts ļaus nokļūt bērnības zemē, kad dzīve likās kā skaista un droša pasaka, informē “Producentu grupas 7” pārstāve Maija Tālberga.

“Ir dažādi Ziemassvētku svinēšanas veidi,” stāsta J. Lūsēns. “Esam spēlējuši lielās un pārpildītās koncertzālēs, arī baznīcās, kur dziesmas skan svinīgi un skaisti, bet šoreiz gribējās mūsu klausītājam būt pavisam tuvu klāt. Kā mājās, kad katra skaņa ir kā mīlestības pilns veltījums īpašam cilvēkam.” Koncertos pie taustiņiem būs pats komponists.

Pirmajam koncertam 14. decembrī Aizputes kultūras namā sekos koncerti citviet Latvijā: 17. decembrī Ventspils kultūras centrā, 18. decembrī Mārupes kultūras namā, 19. decembrī Baložu kultūras namā, 20. decembrī Jēkabpils tautas namā, 21. decembrī Kandavas kultūras namā, 22. decembrī Skrīveru kultūras centrā, 23. decembrī Priekuļu kultūras namā un 25. decembrī Krimuldas tautas namā, vēsta M. Tālberga.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.