Menu
 

Foto: "Credo" jubilejas koncertā izpelnās stāvovācijas Apriņķis.lv

 • Autors:  Apriņķis.lv
Foto – Kārlis Volkovskis Foto – Kārlis Volkovskis

11.maijā Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" izskanēja divi grupas "Credo" 45 gadu jubilejas koncerti "Credo 45 / Zelta sastāvs", kurus publika uzņēma ar stāvovācijām. Koncertos izskanēja grupas populārākās dziesmas, kas tapušas grupas pastāvēšanas laikā, un tika svinēta ne tikai "Credo" dzimšanas diena, bet arī grupas dalībnieka Armanda Alkšņa 60 gadu jubileja.

"Credo" 45 gadu jubilejas tūres turpinājums gaidāms rudenī: 14.septembrī koncertzālē "Valmiera", 20.oktobrī Latgales vēstniecībā “Gors”, 30.oktobrī Smiltenes kultūras centrā, 6.novembrī Jelgavas kultūras namā, 21.novembrī VEF Kultūras pilī. 

4 komentāri

 • Kritiķis
  Kritiķis Pirmdiena, 13 Maijs 2019 12:15 Komentāra saite

  Atraduši ar ko lielīties :)))) ! Uzskaitīt grupu koncertus, kur publika visu laiku applaudēja stāvot kājās ?! Raksts tāds, it kā Miks Džegers būtu dziedājis :))))! Nu tak nolaidieties uz zemes ! Opīts papīkstēja , vecenes apčurājās ! Ko tad tā superīgā grupa labdarības koncertos nepiedalās ? Nav ko lielīt un slavas saulītē celt , ja nav par ko ! Smieklīgi ! Vectētiņa un mazmeitiņas iznāciens !

 • Opītis un vecenīte
  Opītis un vecenīte Pirmdiena, 13 Maijs 2019 15:44 Komentāra saite

  Koncerti ir domāti cilvēkiem, kas ir gatavi maksāt par biļeti, klausīties, priecāties un ja vajag, "apčurāties" un "iepīkstēties" no laimes. Tie, kam anonīmi patīk kritizēt visu un visus, lai sēž mājās un paši kaut ko izdara Latvijas labā, kaut vai savu pagalma priekšu izmēž ar slotu. Varbūt tad negribēsies vairs kritizēt tos, kas dara to, kas viņiem patīk.
  Nesaprotu vispār cilvēkus, kam patīk iekomentēt to, kas viņam nepatīk. Tātad, ja atver rakstu par koncertu un grupu, kas nepatīk un vēl ir laiks nod***, tad aiz tā slēpjās vistīrākā skaudība, ka pats nevar to, ko var citi. Varbūt vērts sākt uz sevi skatīties ar kritiku, tad varbūt vairs neliksies tik būtiski lasīt rakstus, kas nav tavam līmenim.

 • Biete
  Biete Pirmdiena, 13 Maijs 2019 18:19 Komentāra saite

  O johaidī meksikāņu seriāls iet vaļā. Viņš tak vecs, ko jūs te plēšaties. Pāris gadiņus vēl papīkstēs un kidrik i čurāt nevajadzēs. A par biļeti runājot, tāds lētucis vien bija tiešii priekš pensionāriem .

 • Helda
  Helda Trešdiena, 15 Maijs 2019 10:01 Komentāra saite

  Hi, hi, hi :)))), izskatās, ka Opītis un vecenīte ir tā dziedoņa mīļākā

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.