Menu
 

Labākie Latvijas teātru dziedošie aktieri aicina uz salidojumu Kuldīgā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

6.jūlijā Kuldīgas brīvdabas estrādē “salidos” iemīļoti aktieri no Latvijas teātriem, lai izdziedātu gan dziesmas no teātra izrādēm, gan citas populāras melodijas. Pasākumu vadīs un par labu garastāvokli rūpēsies atraktīvais Leļļu teātra aktieris Jānis Kirmuška.

Dailes teātri pārstāvēs leģendārās aktrises Olga Dreģe un Mirdza Martinsone, kā arī aktrise Lelde Dreimane, kura kopā ar aktrisi un dziedātāju Zani Dombrovsku apvienojusies grupā “Gandrīz Trio Saldais”. Ar skanīgām dziesmām uz skatuves kāps arī Latvijas Nacionālā teātra dziedošo aktieru ansamblis “Greizais ratiņš” – Dace Bonāte, Uldis Anže, Normunds Laizāns, Ivars Puga, Valdis Zilveris, vēsta pasākuma rīkotāji.

Redzēsim arī nopelniem bagāto aktieri Zigurdu Neimani, kā arī dziedošo aktrisi Madaru Botmani un Latvijas Nacionālās operas solistu Juri Jopi. No Valmieras teātra ceļu pie Kuldīgas skatītājiem būs mērojuši Elīna Vāne, Imants Strads, kā arī Ģirts Rāviņš.

Par koncerta muzikālo noformējumu gādās grupas “No pusvārda” virtuozie instumentālisti Modra Laizāna vadībā (Juris Kristons – taustiņinstrumenti, Aivars Gudrais – ģitāra, Modris Laizāns – bass, Ivars Kalniņš – sitaminstrumenti).

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.