Menu
 

Saulkrastos un Līgo parkā izskanēs populāru solistu un Vidzemes kamerorķestra vasaras lielkoncerts

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

28.jūlijā Kandavas Ozolāju estrādē, 10.augustā plkst.19.00 Saulkrastu pludmalē un 24.augustā plkst.19.00 Stopiņu Līgo parka estrādē un citviet Latvijā izskanēs krāšņs lielkoncerts “Vienā elpā”, kurā piedalīsies dziedātāji Aija Andrejeva, Igo, Ieva Kerēvica, Agnese Rakovska, Ingus Pētersons, Igo un Atis Ieviņš, Vidzemes kamerorķestris (diriģents Andris Veismanis) un instrumentālā grupa Jāņa Strazda vadībā.

Koncertos īpaši tiks svinēta dziedātāja Ingus Pētersona 60 gadu jubileja.

“Šajā koncertprogrammā piedalās ļoti kolorīti un daudzpusīgi dziedātāji, un arī viņu dziedātās dziesmas un repertuārs ir īpašs. Lielākā daļa no šīm dziesmām ir publikai ļoti labi zināmas un tādas, ko cilvēki vienmēr koncertos no šiem dziedātājiem grib dzirdēt,” ieskicējot gaidāmo koncertu, saka programmas muzikālais vadītājs Jānis Strazds.

Pēc viņa domām, šī ir lieliska, viegla un vasarīga koncertprogramma, kuras krāsainajās un dažādajās dziesmās katrs atradīs kaut ko priekš sevis – gan pārdomām, gan izklaidei un arī līdzi dziedāšanai: “Pagaidām varu atklāt, ka Aija un Atis vienosies “Opus Pro” dziesmā “Tu un es”, skanēs Aijas dziedātās “Blēņas” no viņas beidzamā CD; Agnese Rakovska dziedās Raimonda Paula dziesmu “Vienaldzības”, kas tik labi piestāv viņas balsij; Igo – grupas “Remix” hītu “Dzeltenās kurpes”, Atis  Ieviņš – labi zināmo grupas “Līvi” dziesmu “Es karājos tavā bizē”, Ingus Pētersons – “Ar mīlestības pinekļiem” no sava zelta repertuāra...”

Agnese Rakovska atzīstas, ka viņai ir patiess prieks atkal sastapties šādā sastāvā un visiem kopā apceļot Latviju: “Tas ir viens no mūziķa profesijas labākajiem brīžiem. Tāpēc novēlu visiem klausītājiem kopā ar mums izbaudīt šo koncertu!”

Koncertprogramma “Vienā elpā” skanēs: 28.jūlijā plkst.16.00 Kandavas Ozolāju estrādē, 9.augustā plkst.19.00 Cēsu pils parka estrādē, 10.augustā plkst.19.00 Saulkrastu pludmalē (Rūķīši), 15.augustā plkst.19.00 Limbažu estrādē, 24.augustā plkst.19.00 Stopiņu Līgo parka estrādē, 12.oktobrī plkst.19.00 Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars” un 2.decembrī plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī. Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.