Menu
 

Laima Vaikule saņēmusi Valsts prezidenta Cildinājuma rakstu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: www.facebook.com/LaimaFestival Foto: www.facebook.com/LaimaFestival

Ceturtdien, 4. jūlijā, Laima Vaikule kopā ar producenti Elitu Mīlgrāvi tika ielūgtas uz pašreizējā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa Jūrmalas rezidenci. Tikšanās laikā estrādes dīva saņēma īpašu prezidenta pateicību – Cildinājuma rakstu par izcilo devumu Latvijas un pasaules mūzikā.

"Paldies par Jūsu izcilo devumu Latvijas un pasaules mūzikā! Jūsu spilgtā personība, radošums un profesionalitāte iedvesmo! Lai Jūs vienmēr stiprina klausītāju mīlestība un atzinība," teikts Valsts prezidenta Cildinājuma rakstā. Šis prezidenta atzinības izteikšanas veids izveidots 2016. gadā, lai pateiktos par sasniegumiem valsts vai sabiedrības labā, informē festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala 2019" pārstāvji.

Savukārt Laima Vaikule sveica prezidenta kundzi Ivetu Vējoni dzimšanas dienā, dāvinot viņai suvenīrus ar festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala" simboliku. Tikšanās laikā prezidents uzsvēra Vaikules radītā festivāla nozīmi starpkultūru attiecību veidošanā un tautu draudzības veidošanā, kā arī apsprieda jaunās koncertzāles būvniecības nepieciešamību.

Tāpat kļuvis zināms, ka festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala 2019" ietvaros, kas šogad atzīmē savu piecu gadu jubileju un tiek aizvadīts no 18. līdz 21. jūlijam Dzintaru koncertzālē, prezidents apmeklēs atklāšanas koncertu, savukārt, viņa kundze – galā koncertu, vēsta festivāla pārstāvji. Šajos festivāla koncertus uzstāsies tādi mākslinieki kā Inese Galante, Mario Biondi, Lolita, Makss Barskihs, Nastja Kamenskiha, Bianka, Jānis Stībelis, Intars Busulis, Grigorijs Ļepss, Valērijs Meladze, Valērijs Sjutkins un daudzi citi. Pilna festivāla programma un biļetes: www.laimafestival.lv.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.