Menu
 

Meklē direktoru Ādažu vidusskolai

  • Autors:  LETA
Foto: www.facebook.com/adazuvidusskola.lv Foto: www.facebook.com/adazuvidusskola.lv

Ādažu novada dome ir izsludinājusi konkursu uz direktora amatu Ādažu vidusskolā, kas ir viena no lielākajām skolām Latvijā.

Dome aizvadītā mācību gada izskaņā atbalstīja Ādažu vidusskolas direktores Daces Dumpes iesniegumu atbrīvot viņu no pienākumu pildīšanas un pārcelt darbā par direktora vietnieku izglītības jomā administratīvajā darbā.

Dumpe jaunajā amatā stāsies 1. augustā, taču arī pēc tam turpinās pildīt direktora pienākumus, ja konkursā vēl nebūs atrasts jauns skolas vadītājs. Ādažu dome tagad ir izsludinājusi konkursu uz skolas direktora amatu, kurā pieteikumus gaida līdz 15. jūlijam.

"Ādažu novada pašvaldībā izglītība ir nemainīgi vissvarīgākā prioritāte jau vairākus gadu desmitus. Mēs attīstām izglītības iestāžu infrastruktūru, pakalpojumus un to pieejamību, atbalstām inovatīvus risinājumus un pieejas izglītības kvalitātes paaugstināšanai," sludinājumā uzsver pašvaldība, "tieši tādēļ Ādažu novada pašvaldība meklē vidusskolas direktoru – skolas vadītāju, kurš būtu gatavs kļūt par skolas lielāko patriotu, padomdevēju un darītāju izcilas izaugsmes virzienā vienai no Latvijā vismodernāk aprīkotajām skolām – Ādažu vidusskolai."

"Ja tu esi nākotnes skolas direktors, tev rūp kvalitatīva izglītība un mūsu jauniešu nākotne, tu spēj iedvesmot, organizēt un vadīt, tu vēlies ietekmēt, mainīt un virzīties izaugsmes virzienā, tu vēlies mācīties pats un palīdzēt mācīties citiem, tevi nebaida izaicinājumi, tu esi uz radošiem risinājumiem vērsta personība, tu vēlies vadīt vienu no lielākajām skolām Latvijā, tad piesakies," aicina pašvaldība. Skolas vadītājam tiek solīts atalgojums no 1850 līdz 2350 eiro mēnesī.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.