"Auda" grauj Baldonē, "Super Nova" zaudē Smiltenē

Foto - FK "Auda" Foto - FK "Auda"

Latvijas futbola pirmās līgas 12.kārtas centrālajā spēlē sestdien sporta kluba “Super Nova” komanda viesos piekāpās futbola klubam “Smiltene”, bet Ķekavas futbola klubs “Auda” Baldones stadionā ļoti pārliecinoši pieveica “Dinamo Rīga/Staicele” vienību. Labiem panākumiem šīs nedēļas spēles aizvadījuši Latvijas otrajā līgā spēlējošie Pierīgas klubi.

SK “Super Nova” futbolisti, kuri mājas spēles aizvada Olainē, tabulas pirmajā trijniekā esošo komandu duelī Smiltenē 18.minūtē nonāca zaudētājos, taču 33.minūtē Gatis Štrauss ar realizētu 11 metru soda sitienu izlīdzināja rezultātu. Līdzsvars saglabājās līdz otrā puslaika vidum, kad mājinieki iesita otros vārtus, bet astoņas minūtes līdz beigām arī trešos – 1:3.

FK “Auda” Baldonē uzņēma “Dinamo Rīga/Staicele” futbolistus un jau pirmajā puslaikā iekrāja četru vārtu pārsvaru – ar “hettriku” pusstundas laikā izcēlās Krists Kalniņš, vēl vienu golu iesita Šuns Šibata. Pēc pārtraukuma vēl pa reizei bumbu vārtos ieraidīja Dairis Zemītis, Šuntaro Koga un Jānis Rotbergs – iespaidīga uzvara 7:0.

Pirmās līgas turnīra tabulā SK “Super Nova” ar 22 punktiem 11 spēlēs ir trešajā vietā 12 punktus aiz līderiem FK “Tukums 2000”, kuri sestdien zaudēja pirmos punktus sezonā (1:1 pret Rēzeknes futbola akadēmiju). Otrajā vietā ir FK “Smiltene” (26 p.), 22 punkti ir arī ceturtajā vietā esošajai futbola skolai “Alberts”, bet FK “Auda” ar 20 punktiem ir piektajā pozīcijā.

Latvijas Sieviešu pirmās līgas turnīra spēlē sestdien Ķekavā FK “Auda” dāmu komanda nespēja gūt nevienus vārtus un nospēlēja neizšķirti 0:0 ar pastarītēm “Cēsis/Priekuļi” futbolistēm, kuras bija zaudējušas visās septiņās iepriekšējās cīņās. 11 klubu konkurencē “Auda” ar četriem punktiem ieņem devīto pozīciju.

Latvijas otrajā līgā pavisam viegli pie sešiem punktiem tikusi Mārupes sporta centra komanda, kuras pretinieki pēdējos divos mačos – “FC Nikers” un “DSVK Traktors” – ar Latvijas Futbola federācijas disciplinārās komitejas lēmumiem nopelnīja tehniskos zaudējumus 0:3. Tas ļāvis mārupiešiem Rietumu zonas turnīra tabulā pakāpties uz otro vietu vienu punktu aiz līderiem Liepājas “Karostas” (21 punkts 10 spēlēs). Ceturtajā pozīcijā ir Apvienotā futbola akadēmija “Olaine” (16 p. 8 sp.)

Centra zonā divu Pierīgas klubu savstarpējā spēlē Upesciemā FK “Jaunība” / SK “Upesciems” futbolisti slēdza miera līgumu ar tabulā krietni zemāk esošo FK “Reinards-Ropaži” vienību – 1:1. Pirmā puslaika beigās viesus vadībās izvirzīja Andrejs Jermakovs, bet otrā puslaika vidū Jānis Avots panāca izlīdzinājumu. Savukārt futbola klubam “Salaspils” uzvaru 1:0 pār FK “Jūrnieks” garantēja Andreja Kondratjeva precīzais sitiens 73.minūtē.

Tabulā FK “Jaunība” / SK “Upesciems” ieņem trešo vietu (17 p.), FK “Salaspils” sesto (13) un FK “Reinards-Ropaži” desmito vietu (5 p.).