Salaspils, Mārupes un Ādažu vieglatlēti izcīnījuši Latvijas čempionu titulus

Foto - athletics.lv Foto - athletics.lv

Nedēļas nogalē Ogres stadionā sadalītas Latvijas vieglatlētikas čempionāta medaļas. Laureātu vidū bija arī vairāki Pierīgas novadu sportisti.

Lielākos panākumus guva Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skolas un Lāča sporta skolas pārstāve Agata Strausa, kura palika nepārspēta gan 1500 metru skrējienā (4:26,86), gan 3000 metru distancē (9:38,24), liecina Latvijas Vieglatlētikas savienības informācija.

Jau tradicionāli vesera mešanas sacensībās dominēja Salaspils sporta skolas pārstāvji. Dāmām Latvijas čempiones titulu izcīnīja Kristiāna Poļakova (48,16), bet vīriem salaspilieši aizņēma visu goda pjedestālu. Kārtējo valsts čempiona titulu ieguva veterāns Igors Sokolovs (64,91), bet nākamajās divās vietās ierindojās viņa audzēkņi 17 gadus vecais Makars Korotkovs (60,24) un piecus gadus vecākais Elčins Gasanovs (58,57).

10 000 metru skrējienā vīriem pirmo reizi Latvijas čempiona titulu izcīnīja mārupietis Dmitrijs Serjogins, kurš šoreiz pārstāvēja Līvānu vieglatlētikas klubu (31:38,80). Viņam arī sudraba medaļa 1500 metros (3:57,37). Astotais finišēja ādažnieks Kristiāns Upenieks (4:10,22), devītais – salaspilietis Aksels Blanks (4:11,17), kurš vēl arī ieņēma ceturto vietu 800 metru distancē (1:56,04).

Ceturtais 3000 metru kavēkļu skrējienā bija vēl viens Salaspils sporta skolas pārstāvis Andrejs Bānis (10:24,25). Savukārt sestās vietas ieguva siguldieši Magda Cigle 1500 metru skrējienā (5:17,07) un Kristaps Bruners 10 000 metru skrējienā (39:28,89).