Menu
 

Latvijas čempiona titulu finālā izspēlē Mārupes un Ādažu tenisa klubu pārstāvji

 • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - lts.lv Foto - lts.lv

Jūrmalā noslēdzies šāgada Latvijas tenisa čempionāts pieaugušajiem. Vīru vienspēļu turnīra finālā tikās Pierīgas tenisa klubu pārstāvji – Roberts Grīnvalds no “ACB/VL tenisa skolas” Mārupes novadā un Miķelis Lībietis no Ādažu tenisa centra.

Diemžēl finālcīņa beidzās jau pēc pirmā seta, ko ar 6:3 uzvarēja Grīnvalds – viņa pretinieks no tālākas cīņas bija spiests izstāties, un Roberts nopelnīja Latvijas čempiona titulu. Iepriekš pusfinālos Grīnvalds ar 7:6, 7:6 sīvā cīņā bija pārspējis citu Ādažu tenisa centra pārstāvi Arvi Bērziņu, bet Lībietis ar 6:4, 6:1 Tomu Pukšti no “ACB/VL tenisa skolas”.

Dubultspēļu turnīra finālā par uzvarētājiem kļuva Ādažu kluba duets Lībietis un Bērziņš, kuri ar 6:1, 6:1 pārliecinoši uzveica Rihardu Emuliņu un Pēteri Vinogradovu. Savukārt jaukto dubultspēļu turnīrā čempionu titulu izcīnīja R.Grīnvalds un Linda Kristiāna Zahare

Dāmu vienspēļu turnīrā uzvarēja Elza Tomase, bet pāru cīņās – Laura Slišāne un Irina Rimša-Kuzmina.

No 11. līdz 17. augustam Nacionālajā tenisa centrā “Lielupe” notiks Latvijas jauniešu čempionāts astoņās vecuma grupās, kas pulcēs vairāk nekā 200 jauniešus no visas Latvijas.

1 komentārs

 • MichelenIp
  MichelenIp Pirmdiena, 19 Augusts 2019 15:23 Komentāra saite

  AS “PNB Banka” jaunie akcionāri un Bankas valde ir pārliecināti, ka Banka šobrīd ir maksātspējīga un tās likviditāte ir pietiekama. Jaunie akcionāri tāpat ir sagatavojuši plānu jaunām investīcijām bankas kapitālā EUR 146 miljonu apmērā.

  Pēc ceturtdienas, 2019.gada 15.augusta Eiropas Centrālās bankas (ECB) un Eiropas Vienotā noregulējuma valdes lēmuma saņemšanas, Banka nekavējoši vērsās šajās iestādēs, pieprasot pieņemto lēmumu pilnu tekstu. ECB nav sniegusi nekādu atbildi pēc būtības. Savukārt Eiropas Vienotā noregulējuma valde tikai norādīja, ka viņiem jāizvērtē, kādas lēmuma daļas vispār var tikt atklātas Bankai.

  Banka tāpat vēlējās noskaidrot, uz kāda pamata Eiropas Vienotā noregulējuma valde ceturtdienas, 2019.gada 15.augusta vakarā norādīja, ka Banka tiks likvidēta atbilstoši vietējiem likumiem. AS “PNB Banka” jaunie akcionāri un Bankas valde uzskata, ka Eiropas Vienotā noregulējuma valde nav tā, kas var pieņemt lēmumu par Bankas likvidāciju saskaņā ar Latvijā spēkā esošajiem likumiem.

  AS “PNB Banka” jaunajiem akcionāriem un Bankas valdei 2019.gada 15.augusta Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) paziņojums bija negaidīts. FKTK savā lēmumā nav pamatojusi, kā un uz kāda pamata tika noteikta noguldījumu nepieejamība.

  AS “PNB Banka” jaunie akcionāri un Bankas valde izmantos visus tās rīcībā esošos resursus un tiesiskās aizsardzības līdzekļus, lai apstrīdētu jebkurus centienus uzsākt Bankas maksātnespējas procesu Latvijas tiesā, un šajā sakarā lūgs Latvijas tiesu saņemt Eiropas Savienības Tiesas vadlīnijas saistībā ar atbilstību piemērojamiem Eiropas Savienības tiesību aktiem.

  AS “PNB Banka” jaunie akcionāri un Bankas valde patur visas savas tiesības un tiesiskās aizsardzības līdzekļus, kas paredzēti gan Latvijas, gan Eiropas līmenī, un izriet arī no investīciju aizsardzības līgumiem. Tajā skaitā arī no investīciju aizsardzības līguma starp Latviju un Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV). Šajā sakarā jaunie AS “PNB Banka” akcionāri jau ir sazinājušies ar ASV vēstniecību Rīgā.

  AS “PNB Banka” jaunie akcionāri un Bankas valde atgādina arī par Latvijas un Eiropas institūciju atbildību nodrošināt ticamu un uzticamu banku sektora noregulējumu Latvijā. Ārējie novērotāji (kā piemēram, ASV valdība), tāpat arī pašas atbildīgās Latvijas institūcijas ir atzinušas nopietnas problēmas šajā sakarā. Atbildīgajām iestādēm un tiesām būtu jāļauj uzņemties atbildību par minēto un atjaunot uzticību sistēmai.

  ECB veiktais PNB Bankas finansiālā stāvokļa novērtējums jāizvērtē kopsakarā ar Bankas auditoru atzinumiem un paša FKTK veiktajiem novērtējumiem. AS “PNB Banka” akcionāri un Bankas valde pauž bažas, ka nezināmu iemeslu dēļ pret AS “PNB Banka” šobrīd izturas atšķirīgi nekā pret jebkuru citu banku Latvijā vai Eiropā, kas atrodas salīdzināmos apstākļos.

  AS “PNB Banka” un Bankas valde ir pārliecināti, ka spēj nodrošināt Bankas tupmāku darbību, tādējādi atbalstot 100 000 Bankas noguldītāju, vairāk kā 500 Bankas darbinieku un to ģimenes, kā arī Latviju un tās nodokļu ieņēmumus


  [url=https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/pnb-bankas-jaunie-ipasnieki-velas-ieguldit-banka-146-miljonus-eiro-precizeta.a329116/]«PNB bankas» jaunie īpašnieki vēlas ieguldīt bankā 146 miljonus eiro[/url]

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.