Menu
 

FK "Ķekava" florbolistei piespriesta četru gadu diskvalifikācija

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Disciplinārā antidopinga komisija 2019. gada 2. jūlijā pieņēma lēmumu par sieviešu florbola komandas FK "Ķekava" spēlētājas Lindas Dadajevas saukšanu pie atbildības par Antidopinga noteikumu pārkāpumu, ziņo Latvijas Florbola savienība.

13.aprīlī Latvijas Antidopinga biroja organizētajā dopinga kontrolē Lindas Dadajevas paraugā tika konstatēta aizliegto vielu sarakstā iekļautā aizliegtā viela “Meldonium”, kas ir Pasaules antidopinga aģentūras starptautiskā standarta "Aizliegto vielu un metožu saraksts" S4 klases "Hormoni un metaboliskie modulatori" viela.

Disciplinārās antidopinga komisijas lēmumā Lindai Dadajevai ir noteikta diskvalifikācija uz četriem gadiem (no 2019. gada 15. maija līdz 2023. gada 14. maijam) sacensībās, anulējot jebkādus laika posmā no 2019. gada 13. aprīļa līdz 2019. gada 2. jūlijam gūtos rezultātus, atsavinot medaļas, punktus un balvas.

Saskaņā ar šo lēmumu florbola komandas "FK Ķekava" diskvalificētajai spēlētājai Lindai Dadajevai 2019. gada 13. aprīlī saņemtā Latvijas 26. čempionāta florbolā sievietēm sudraba medaļa ir atsavināma un nogādājama Latvijas Florbola savienības birojā.

Diskvalificētā sportiste diskvalifikācijas laikā nekādā statusā nedrīkst piedalīties nevienās sacensībās vai citā ar sportu saistītā pasākumā neviena Kodeksa parakstītāja vai ar to saistītu personu piekritībā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.