Salaspils futbolisti apspēlē Ropažus, zaudējumi arī Krimuldai un Ķekavai

Foto - SK Krimulda Foto - SK Krimulda

Latvijas futbola otrās līgas Centra zonas turnīrā pirmdien savā starpā tikās divas ar Pierīgas novadiem saistītas komandas, kas savas mājas spēles gan aizvada Rīgā – futbola klubs “Salaspils” un FK “Reinards-Ropaži”.

Atbilstoši pozīcijām turnīra tabulā uzvaru guva salaspilieši. Pirmo puslaiku viņi gan pabeidza zaudētājos – 36.minūtē Ropažu komandu vadībā bija izvirzījis Jurijs Ivanovs. Taču pēc pārtraukuma bumba trīs reizes ielidoja ropažnieku vārtos – precīzi sita Kārlis Līcis un divreiz Jaroslavs Sokols – 3:1 FK “Salaspils” labā.

Centra zonas turnīra tabulā, kurā līderi ir “Ghetto FC” futbolisti (34 punkti), ceturto un piekto vietu dala FK “Jaunība” / SK “Upesciems” un FK “Salaspils” komandas – pa 20 punktiem 12 spēlēs. FK “Reinards-Ropaži” ar 5 punktiem 15 mačos saglabā priekšpēdējo 10.pozīciju.

Negaidīti smagu zaudējumu, kas pārtrauca deviņu uzvaru sēriju, Ziemeļu zonas turnīrā piedzīvojuši līderi sporta kluba “Krimulda” futbolisti, kuri ar 0:4 piekāpās tabulā daudz zemāk esošajam futbola klubam “Priekuļi”. Krimuldas komanda ieņem otro vietu aiz “Riga United” vienības – abām ir pa 28 punktiem 12 spēlēs.

Dienu pēc futbola kluba “Auda” un sporta kluba “Super Nova” vīru komandu savstarpējās spēles Ķekavā tikās to Sieviešu pirmajā līgā spēlējošās dāmu vienības. “Super Nova” futbolistes ātri izvirzījās vadībā un minimālo pārsvaru saglabāja līdz mača pēdējai pusstundai, kad vēl divreiz ieraidīja bumbu mājinieču vārtos – 3:0 “Super Nova” labā.

Uzvarētājām šī bija astotā uzvara desmit spēlēs, kas viņām ļauj ieņemt trešo vietu tabulā (24 p.), savukārt “Audai” šis bija astotais zaudējums, un ar 4 punktiem 10 mačos ķekavietes ieņem desmito vietu 11 klubu konkurencē.