Futbolistiem Olainē pārliecinošs panākums, Baldonē sāpīgs neizšķirts

Foto - SK "Super Nova" Foto - SK "Super Nova"

Latvijas futbola pirmās līgas spēles nedēļas nogalē savās mājās aizvadījušas abas Pierīgas komandas. Sporta kluba “Super Nova” futbolisti Olainē ierakstīja vēl trīs punktus, bet Ķekavas “Auda” Baldonē pašās cīņas beigās nespēja nosargāt uzvaru.

SK “Super Nova” pārākumu pār pirmās līgas pastarīšiem Balvu sporta centra futbolistiem nodemonstrēja jau spēles pirmajā pusstundā, kad Vladimirs Mukins, Deniss Gacko un Artjoms Troickis trīs reizes ieraidīja bumbu viesu vārtos. Pirmā puslaika pēdējā minūtē to paveica arī Renato Torkvato, drīz pēc pārtraukuma arī Alekss Regža, un tikai pēc tam Balvu komandai izdevās gūt goda vārtus – 5:1.

Futbola klubs “Auda” Baldones stadionā uzņēma konkurentus cīņā par vietu labāko trijniekā futbola skolas “Alberts” audzēkņus. Pirmā puslaika vidū viesi pirmie izvirzījās vadībā, taču jau trīs minūtes vēlāk Aigars Višņevskis rezultātu izlīdzināja, bet 12 minūtes vēlāk Ņikita Ivakins panāca 2:1 ”Audas” labā. Laukuma saimnieki slideno vienu vārtu pārsvaru saglabāja līdz pat kompensācijas laikam, kad “Alberts” tomēr panāca izlīdzinājumu – 2:2.

Latvijas pirmās līgas turnīra tabulā pārliecinošu pirmo vietu saglabā futbola klubs “Tukums 2000” – 50 punkti. Viņiem seko SK “Super Nova” (37 p.), FS “Alberts” (32), Rēzeknes futbola akadēmija un FK “Auda” (pa 30 p.).

Uzvaras brīvdienās neizdevās izcīnīt abām Pierīgas dāmu futbola komandām. FK “Olaine” ar 0:3 piekāpās Latvijas Sieviešu līgas līderēm FK “Dinamo Rīga” futbolistēm – 18.minūtē, kad rezultāts vēl bija 0:2, Lana Osiņina nerealizēja 11 metru soda sitienu. Savukārt Sieviešu pirmajā līgā turnīrā par 7.-11.vietu FK “Auda” un “Cēsis” / FK “Priekuļi” komandu spēlē vārti netika gūti – 0:0.