Pierīgas futbola klubiem tuvojas sezonas finišs

Foto - SK "Krimulda" Foto - SK "Krimulda"

Noslēgumam tuvojas Latvijas futbola otrās līgas čempionāts. Daži Pierīgas komandai sezona jau noslēgusies, citām atlicis aizvadīt pa 1-3 spēlēm. Atšķirīgi bijuši arī to panākumi pēdējos mačos.

Ziemeļu zonā cīņu par pirmo vietu turpina sporta kluba “Krimulda” futbolisti. Izbraukuma spēlē pret futbola klubu “Limbaži” viņi 11.minūtē nonāca zaudētājos, taču astoņas minūtes līdz beigām Renārs Kazus realizēja 11 metru soda sitienu, panākot neizšķirtu 1:1.

Turnīra tabulā SK “Krimulda” ir 38 punkti 17 spēlēs un otrā vieta – līderi ar 40 punktiem 16 mačos ir “Valmiera Glass ViA-3” futbolisti. Krimuldiešiem vēl atlikušas trīs spēles.

Centra zonas turnīrā divas spēles aizvadījuši Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” audzēkņi. Vispirms viņi ar 4:2 pārspēja futbola klubu “Aliance” – Dāvis Mārcis Valmiers un Dario Agresots vispirms panāca 2:0, pretinieki divu minūšu laikā atspēlējās, taču pēdējās septiņās minūtēs Raitis Haralds Butlers vēl divreiz ieraidīja bumbu “Aliance” vārtos.

Trešdien olainieši viesojās pie turnīra līderiem Saldus sporta skolas / Brocēnu NBJSS futbolistiem, un līdz pat pamatlaika pēdējai minūtei saglabājās neizšķirts 1:1 (viesiem precīzs bija D.Agresots), taču tad laukuma saimnieki realizēja “pendeli” un sagādāja “Olainei” zaudējumu 1:2.

Turnīra tabulā olainieši ir ceturtajā vietā (29 punkti 15 spēlēs), divus punktus un vienu pozīciju priekšā Mārupes sporta centra komandai.

Sezona otrās līgas Rietumu zonā beigusies FK “Reinards-Ropaži” komandai. Priekšpēdējā mačā Olaines stadionā ropažnieki piedzīvoja sagrāvi 0:10 pret “Albatroz SC” vienību, bet pēdējā mačā pastarīšu duelī ar 2:1 pārspēja “Kuivižu Spartaku” – abus vārtus guva Igors Vorobjovs.

20 spēlēs “Reinards-Ropaži” izcīnīja četras uzvaras, divreiz nospēlēja neizšķirti, piedzīvoja 14 zaudējumus un finišēja priekšpēdējā desmitajā vietā (14 p.). Trešajā pozīcijā ir FK “Salaspils” (30 p.) un sestajā vietā FK “Jaunība” / SK “Upesciems” (25 p.), kas trešdien ar 0:4 kapitulēja sporta kluba “Super Nova” otrajai komandai.