"Ķekavas" basketbolisti sezonu sāk ar graujošu uzvaru

Piektdien vakarā Latvijas Basketbola līgas “Ramirent” otrās divīzijas sezonu ar ļoti pārliecinošu uzvaru savās mājās iesāka basketbola kluba “Ķekava” spēlētāji. Savus pretiniekus basketbola skolas “Rīga” / Alfrēda Kraukļa VEF sporta skolas audzēkņus viņi pieveica ar 49 punktu pārsvaru.

Pirmā puslaika lielāka daļa nebūt neliecināja, ka beigu iznākums varētu būt tik graujošs. Tikai otrās ceturtdaļas vidū ķekaviešiem izdevās 17:0 spurts, kas ļāva iegūt 20 punktu pārsvaru (41:21). Līdz trešās ceturtdaļas vidum cīņa laukuma atkal izlīdzinājās, taču tad laukuma saimnieki veica vēl divus izrāvienus (12:0 un vēlāk 8:0) un beigās svinēja uzvaru 102:53.

Rezultatīvākais pašreizējo LBL2 vicečempionu sastāvā ar 22 punktiem bija Eduards Avotiņš. Roberts Pāže izcēlās ar15 punktiem, 9 rezultatīvām piespēlēm un 6 atlēkušajām bumbām, Edgars Štelmahers – ar 13 punktiem, 6 atl.bumbām un 4 piespēlēm. Pa 11 punktiem iemeta Elvijs Mičulis un Rūdolfs Strādnieks.

LBL2 pamatturnīrā piedalīsies 22 komandas, kuras sadalītas divās zonās pēc reģionālā principa. Katrā zonā tiks izspēlēti divi apļi (katrai komandai pa 20 spēlēm). Pa astoņām labākajām komandām kvalificēsies izslēgšanas turnīram, kura pirmajā kārtā savā starpā tiksies dažādu zonu pārstāvji (A1-B8, A2-B7) utt. Pamatturnīrs risināsies no 1. oktobra līdz marta vidum, izslēgšanas turnīrs – līdz maija vidum.