"Super Nova" futbolisti Olainē pārliecinoši pieveic Ķekavas "Audu"

Foto - ekrānšāviņš no youtube.com Foto - ekrānšāviņš no youtube.com

Latvijas futbola pirmās līgas 23.kārtas spēlē Olaines stadionā laukuma saimnieki sporta kluba “Super Nova” futbolisti pārliecinoši uzvarēja Ķekavas futbola klubu “Auda”, uzlabojot savas pozīcijas cīņā par otro vietu un tiesības piedalīties pārspēlēs par vietu virslīgā.

Spēles pirmais puslaiks beidzās bez vārtu guvumiem, toties otrā puslaika pirmajās piecās minūtēs bumba divreiz ielidoja “Audas” vārtos – vispirms precīzs bija Dmitro Fedota, bet brīdi vēlāk Oskars Rubenis realizēja 11 metru soda sitienu.

75.minūtē “Super Nova” pārsvaru palielināja Artjoms Vorobjovs, jau kompensācijas laikā Daņiils Staņuks iesita ceturtos vārtus, bet arī ar to “Audas” neveiksmes nebeidzās – Jorens Gorkšs vēl pamanījās ieraidīt bumbu savs vārtos, un “Super Nova” svinēja graujošu uzvaru 5:0.

Pirmās līgas turnīra tabulā četras kārtas līdz beigām SK “Super Nova” ar 49 punktiem ieņem otro vietu – pirmo vietu un čempionu titulu jau nodrošinājuši futbola kluba “Tukums 2000” spēlētāji (65 p.). Trešajā vietā ir FK “Smiltene” (44 p.), ceturtajā futbola skola “Alberts” (42) un piektajā FK “Auda” (39 p.).

Latvijas otrās līgas finālturnīrā arī otrajā pusfināla spēlē pamatīgu sakāvi svētdien piedzīvoja sporta kluba “Krimulda” futbolisti. Daugavpilī mačā pret “LDz Cargo/DFA” komandu viesi zaudēja 2:8 un divu spēļu summā – 4:17. Atbildes mačā vārtus krimuldiešu labā guva Renārs Kazus un Guntars Rupeiks-Roķis.