Salaspils handbolistēm otrā uzvara, handbolistiem otrais zaudējums

Latvijas handbola čempionātā spēles aizvadījušas abas Salaspils komandas. Dāmu turnīrā pie otra panākuma tika Salaspils sporta skolas audzēknes, bet pirmās līgas turnīrā otro neveiksmi piedzīvoja “Salaspils” vienība.

Salaspilietes otrdien savās mājās tikās ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentēm. Pirmajā puslaikā laukuma saimnieces vairākas reizes likvidēja pretinieču iegūto triju vārtu pārsvaru (2:5, 9:12, 11:14), taču līdz pārtraukumam vadību pārņemt nespēja. Toties otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs panāca 18:17 un turpinājumā dominēja laukumā, svinot pārliecinošu uzvaru 27:20.

Salaspils komandas labā teju pusi vārtu (12) guva Renāte Salmane, četras reizes precīza bija Anastasija Agarkova.

Latvijas pirmajā līgā vīriem neveiksmi izbraukuma spēlē pret sporta kluba “Jūrmalas sports” otro komandu piedzīvoja “Salaspils” handbolisti. Pēc pavisam neveiksmīga pirmā puslaika (0:5, 2:9, 9:16) salaspilieši atguvās un otrā puslaika vidū samazināja starpību līdz minimumam (22:23). Taču no pēdējiem septiņiem uzbrukumiem rezultatīvi pabeidza tikai divus un zaudēja 26:29.

Septiņus vārtus viesiem guva Vitālijs Skorohodovs, pa četriem – Edijs Putniņš, Edgars Vakuļčiks un Artūrs Lejiņš.

Sestdien sezonas pirmo spēli Latvijas pirmās līgas turnīrā aizvadīs Ulbrokas sporta kluba handbolisti, bet nedēļu vēlāk Salaspils un Stopiņu novada pārstāvji tiksies savā starpā.