Handbola spēlēs panākums tikai Stopiņu dāmām

No trim nedēļas nogalē aizvadītajām Latvijas handbola čempionāta spēlēm ar Pierīgas komandu piedalīšanos uzvaru izcīnīja tikai Stopiņu NHK dāmu komanda. Diezgan smagus zaudējumus piedzīvoja gan Salaspils sporta skolas handbolistes, gan Ulbrokas sporta kluba handbolisti.

Stopiņu NHK un “REIR Dobele” komandu spēle līdz pat otrā puslaika vidum ritēja teju punkts punktā, pārmaiņus vadībā izvirzoties te vienai, te otrai vienībai. Taču tad piecu minūšu laikā Stopiņu handbolistes pamanījās gūt astoņus vārtus pēc kārtas, nelabvēlīgo rezultātu 22:24 pārvērta pozitīvajā 30:24 (vēlāk bija arī 36:28), un tikai pēdējās minūtēs dobelnieces samazināja starpību līdz 36:32.

Uzvarētājām Elita Ekkerte guva 12 vārtus, Lana Nikolajeva astoņus, Ivita Asare septiņus un Darja Savčenko sešus.

Salaspils sporta skolas komandas mājas spēlē pret Ludzas sporta kluba “Latgols” handbolistēm izšķirošais izrādījās pirmais puslaiks. Ar pieciem precīziem metieniem pēc kārtas ludzānietes pirmā puslaika vidū panāca 7:4 savā labā un līdz pārtraukuma pārsvaru pieaudzēja līdz 17:8. Otrajā puslaikā salaspilietēm starpību neizdevās sadeldēt, un tika piedzīvots zaudējums 22:32.

Linda Borisanova un Sindija Siliņa Salaspils komandas labā iemeta pa pieciem vārtiem, Renāte Salmane četrus, taču kopā viņas realizēja tikai 14 metienus no 33. Abām Pierīgas dāmu komandām ir pa divām uzvarām sezonas pirmajās trijās spēlēs.

Ar smagu zaudējumu Latvijas pirmās līgas turnīru iesākuši Ulbrokas sporta kluba handbolisti. Mačā pret “RPI-Seniori” vienību viņi vadība nebija ne reizi, vēl pirmajā puslaikā nonāca zaudētājos 6:15 un beigās kapitulēja 17:29. Ernests Ritvars Grava iemeta sešus un Artūrs Dombrovskis četrus golus.