Menu
 

Foto: LABL otrajā posmā Inčukalnā medaļas gūst arī Siguldas, Baložu un Salaspils badmintonisti

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Siguldas badmintona klubs Foto - Siguldas badmintona klubs

Inčukalna sporta kompleksā aizvadīts Latvijas Apvienotās badmintona līgas (LABL) otrais posms. Desmit vienspēļu un dubultspēļu turnīros dažādas pieredzes un meistarības spēlētājiem godalgotās vietas izcīnīja gan badmintonisti no Pierīgas – Siguldas, Baložiem un Salaspils, gan Rīgas, Valmieras, Cēsīm, Lietuvas un pat Indijas.

Siguldas badmintona kluba pārstāvjiem jau ierasti lielākie panākumi bija daiļā dzimuma turnīros. Spēcīgākajā A grupā pāru cīņās triumfēja Anna Kupča un Annija Rulle-Titava – viena apļa turnīrā viņas bija labākās visos četros mačos. Trešo vietu piecu duetu konkurencē ieņēma siguldietes Amanda Azarova un Amanda Sofija Grosberga, bet ceturtās bija salaspilietes Linda Bome un Diāna Šavalgina.

Vienspēļu turnīra finālā Anna Kupča ar 16:21, 12:21 piekāpās Diānai Stognijai (RSP/RBS), bet spēlē par trešo vietu Amanda Azarova pārspēja Agati Solovjovu 21:17, 21:8.

Dubultuzvaru B grupas turnīros svinēja Diāna Lenceviča. Vienspēļu finālā viņa ar 21:19, 21:16 pieveica cēsnieci Ingu Jaunīti, bet dubultspēlēs kopā ar Paulu Mackēviču – savas novadnieces Madaru Mackēviču un Aneti Priednieci – 21:10, 21:9.

A grupas vīru vienspēļu turnīra finālā Reinis Krauklis (RTU/RSP) uzvarēja Andi Bērziņu no Valmieras 21:13, 20:22, 21:7. Dubultspēļu izšķirošajā spēlē valmierieši Andis Bērziņš un Mairis Loiko sīvā cīņā pārspēja Viesturu Bajāru un Jāni Malnaču no Baložiem 27:25, 21:15, bet trešo vietu ieguva Juris Krūmiņš no Salaspils pārī ar rīdzinieku Paulu Penki. Savukārt A grupas jaukto dubultspēļu turnīrā pirmo vietu izcīnīja Reinis Krauklis un Diāna Stognija.

B grupā divas uzvaras panāca Mindaugs Trībs no Lietuvas – gan individuālajā turnīrā, gan dubultspēlēs pārī ar Mindaugu Kancleri. C grupā pirmā vieta Uldim Lazdiņam no Jēkabpils.

Latvijas Apvienotās badmintona līgas trešais posms paredzēts 28.un 29.decembrī Siguldas sporta centrā. Tāpat kā pērn, sestdien notiek spēcīgākās A grupas turnīri vīriešu un sieviešu vienspēlēs, vīriešu un dāmu dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs, savukārt svētdien – vīriešu vienspēles B un C grupā, dāmu vienspēles B grupā, kā arī B grupas vīru un dāmu dubultspēles.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.