Rīgas florbola čempionātā panākumi Baložu, Carnikavas un Ikšķiles komandām

Foto - Carnikavas sporta centrs Foto - Carnikavas sporta centrs

Uzvaras Rīgas atklātā florbola čempionāta kārtējās spēlēs izcīnījušas visas trīs Pierīgas komandas no Baložiem, Carnikavas un Ikšķiles. Turnīra tabulā tās ieņem vietas labāko sešniekā.

Līdz piecām spēlēm uzvaru sēriju izdevies pagarināt florbola klubam “Carnikavā”. Izbraukuma spēlē pret “RF Blice” vienību carnikavieši savu pārākumu nodemonstrēja cīņas pirmajā pusē (10:1) un pabeidza spēli ar uzvaru 16:6. Pa četriem vārtiem guva Jānis Kozlovskis un Jēkabs Krists Vīmanis, Jānim Boroduškam 3+2, Dēvidam Osītim 2+5.

Krietni saspringtāk ritēja FK “Ikšķile” spēle ar “NND” komandu. Ikšķilieši otrajā trešdaļā bija nonākuši zaudētājos 1:4, tomēr pēdējās desmit minūtēs iemeta trīs golus un svinēja uzvaru 8:6 (Armandam Asniņam 3+1, Alvim Dālem 2+1).

Astoņi precīzi metieni uzvarai bija nepieciešami arī FBK “Baloži” florbolistiem, kuri savās mājās ar 8:3 pieveica FK “Optibet/Marvelous” vienību (Oskaram Eglītim 3+0, Ingum Pumpuram 2+1, Edvardam Pigarevam 2+0).

Rīgas čempionāta turnīra tabulā 17 klubu konkurencē FBK “Baloži” ir pirmajā vietā, FK “Carnikava” ceturtajā un FK “Ikšķile” sestajā vietā.