"Auda" un "Super Nova" negūst vārtus un piedzīvo zaudējumus

Foto - FK "Auda" Foto - FK "Auda"

Neveiksmīga Latvijas pirmās līgas 25.kārta bija abiem mājas spēles Pierīgā aizvadošajiem futbola klubiem – negūstot vārtus, zaudējumus piedzīvoja gan sporta klubs “Super Nova” Olainē, gan Ķekavas futbola klubs “Auda” izbraukumā.

SK “Super Nova” futbolisti svētdien Olainē aizvadīja svarīgu spēli cīņā par otro vietu turnīra tabulā un tiesībām aizvadīt pārspēles par vietu virslīgā – viņu pretinieki bija ceturtajā vietā esošie futbola skolas “Alberts” audzēkņi. Viesi 11.minūtē izvirzījās vadībā un minimālu pārsvaru saglabāja līdz pat mača pēdējām 15 minūtēm, kad pārsvaru dubultoja, bet trīs minūtes līdz beigām iesita arī trešos vārtus – 0:3.

FK “Auda” kārtējo spēli aizvadīja izbraukumā pret čempionu titulu jau pirms laba brīža nodrošinājušo futbola klubu “Tukums 2000”. Šīs cīņas likteni izšķīra viens precīzs sitiens, kas neilgi pirms pārtraukuma izdevās mājiniekiem – 0:1.

Divas kārtas pirms turnīra beigām “Super Nova” ar 52 punktiem saglabā otro vietu, taču tuvākie sekotāji FK “Smiltene” no viņiem atpaliek vairs tikai par diviem punktiem. Vēl divi punkti mazāk ir “Albertam”, bet FK “Auda” ar 42 punktiem ieņem piekto pozīciju bez reālām izredzēm pakāpties augstāk.

Nākamajā kārtā 2.novembrī abas komandas aizbvadīs sezonas pēdējās mājas spēles – FK “Auda” Ķekavā uzņems sestajā vietā esošo Rēzeknes futbola akadēmiju , bet SK “Super Nova” Olainē tiksies ar Grobiņas sporta centra komandu.