Ikšķilei uzvara, Carnikavai zaudējums Rīgas florbola čempionātā

Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Vārtu guvumiem bagātas spēles otrdien Rīgas atklātajā florbola čempionātā aizvadījušas divas Pierīgas komandas. Uzvaru savās mājās izcīnīja florbola klubs “Ikšķile”, bet zaudējumu pagarinājumā izbraukuma mačā piedzīvoja Carnikavas florbolisti.

FK “Ikšķile” mājas spēlē pret “RF Blice” vienību jau pirmajā trešdaļā guva astoņus vārtus, tiesa, arī ielaida piecus. Šāda dinamika saglabājās arī cīņas turpinājumā, un beigās ikšķilieši svinēja uzvaru 16:11. Septiņus rezultativitātes punktus savāca Alvis Dāle (3+4), pa sešiem – Armands Asniņš (5+1) un Mārtiņš Vilks (4+2).

FK “Carnikava” pretinieki bija “Labi būs/R1TV.LV” komandas florbolisti. Spēles gaitā carnikaviešiem vairākas reizes izdevās likvidēt divu vārtu deficītu (1:3, 2:4, 4:6) un trīsarpus minutes līdz pamatlaika beigām beidzot arī izvirzīties vadībā (7:6). Tomēr pretinieki divas minutes pirms beigām rezultātu izlīdzināja, bet pagarinājuma trešajā minūtē iemeta uzvaras vārtus, gūstot piekto panākumu piecās spēlēs – 7:8. Pa diviem precīziem metieniem carnikaviešu Dēvida Osīša un Jēkaba Krista Vīmaņa kontā.

Pirmo vietu Rīgas čempionāta turnīra tabulā saglabā florbola klubs “Baloži”, kas uzvarējis sezonas pirmajās piecās spēlēs. Carnikavas un Ikšķiles komandām ir pa trim panākumiem piecos mačos un vietas labāko sešniekā.