Menu
 

FOTO: Stopiņu peldētāji pārliecinoši nosargā Pierīgas čempionu titulu Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde Foto - Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde

Pierīgas novadu sporta spēļu peldēšanas sacensībās Piņķos jau septīto gadu pēc kārtas uzvarējuši Stopiņu novada pārstāvji. Šoreiz otro vietu komandu kopvērtējumā ieguva mārupieši, bet trešo – pēdējo triju gadu Pierīgas vicečempioni Babītes peldētāji.

Babītes novada sporta kompleksā notikušajās sacensībās labākie 50 metru brīvā stila peldējumā individuāli tika noteikti sešās vecuma grupās, un dalībnieku vecums svārstījās no 16 līdz 83 gadiem. Komandu vērtējumā tika rēķināti katras komandas pārstāvju seši labākie individuālie rezultāti plus izcīnītā vieta 4x50 metru kompleksajā stafetē, kurā katrā komandā bija jāstartē pa diviem vīriem un divām dāmām, un dalībnieku kopējais vecums nedrīkstēja būt mazāks par 150 gadiem.

Par pirmo vietu katrā vecuma grupā, kā arī stafetē pienācās pa 20 punktu, līdz ar to maksimālā punktu summa bija 140, un to jau piekto gadu pēc kārtas izdevās sasniegt Stopiņu novada peldētājiem. Individuālās uzvaras savās vecuma grupās izcīnīja Viktors Komarovs, Ilze Aigare, Igors Bulkins, Jūlija Ribakova, Dmitrijs Žarkovskis un Elīna Beinare-Tjutjunova, bet stafetē labāko rezultātu sasniedza Stopiņu kvartets Jānis Plotnieks, D.Žarkovskis, E.Beinare-Tjutjunova un J.Ribakova.

Mārupes novada komanda summā savāca 122 punktus (divas pirmās, divas otrās, viena trešā un divas ceturtās vietas). 122 punkti bija arī Babītes peldētājiem, taču viņu kontā bija tikai viena individuālā uzvara (plus trīs otrās un trīs trešās vietas). Tālākās vietas kopvērtējumā ieņēma Krimuldas novads (115 p.), Salaspils (114), Saulkrastu (111) un Ādažu novads (40 p.). Individuāli sacensībās piedalījās un arī godalgotas vietas ieguva Ķekavas, Ikšķiles un Olaines peldētāji.

Absolūti labākos rezultātus 50 metru peldējumā, rēķinot visas vecuma grupas, dāmām sasniedza Stopiņu novada sportistes Elīna Beinare-Tjutjunova (29,56 sekundes), Anastasija Mihailova (30,04) un Jūlija Ribakova (30,40), bet vīriem – mārupieši Valts Feldbergs (24,20 s) un Rinalds Puķītis (24,84), kā arī Iļja Koļesņikovs no Ķekavas (24,96).

Šāgada sportiskākais Pierīgas novads kļūs zināms 9.novembrī pēc sporta spēļu pēdējām sacensībām – zolītes turnīra Mārupē.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.