Bezvārtu neizšķirts uztur intrigu pirms atbildes spēles Olainē

Foto - ekrānšāviņš no sportacentrs.com Foto - ekrānšāviņš no sportacentrs.com

Pirmajā pārspēlē par vietu Latvijas futbola virslīgā nākamajā sezonā neizšķirti 0:0 trešdien nospēlēja futbola skolas “Metta” un sporta kluba “Super Nova” komandas. Atbildes spēle notiks sestdien Olaines pilsētas stadionā, uzvarētāji kļūs zināmi divu spēļu summā.

Kā zināms, SK “Super Nova” futbolisti izcīnīja otro vietu šāgada Latvijas pirmās līgas turnīrā, bet “Metta” palika pēdējā virslīgā un pārspēles pret Olainē bāzētu klubu aizvadīja jau trešo gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā pārspēlēs par vietu virslīgā “Super Nova” divreiz piekāpās “Metta” vienībai 2:7 un 0:3, bet 2017.gadā “Metta” divu spēļu summā pārspēja FK “Progress”/”AFA Olaine” vienību 1:1 un 3:1.

Šoreiz pirmajā puslaikā laukumā ritēja gluži līdzīga cīņa ar nelielu rīdzinieku pārsvaru. Taču pēc pārtraukuma jo tuvāk nāca cīņas beigas, jo izteiktā izpaudās “Mettas” teritoriālais pārsvars. Tiesa, īstas vārtu gūšanas iespējas viņi izveidoja tikai, sākoties pēdējām desmit minūtēm. Vispirms ļoti bīstamu tiešo brīvsitienu atvairīja “Super Nova” vārtsargs Balodis, bet brīdi vēlāk bumba trāpīja viesu vārtu pārliktnim. Kopumā “Super Nova” futbolisti aizsargājās pietiekami organizēti un nosargāja savu cietoksni neskartu – 0:0.

Atbildes spēle notiks sporta kluba “Super Nova” laukumā sestdien plkst. 14.00 Olaines pilsētas stadionā.