Pierīgas florbola klubiem zaudējumi Latvijas čempionātā, uzvaras Rīgas čempionātā

Foto - FBK "Baloži" Foto - FBK "Baloži"

Vairākas spēles ar Pierīgas florbola klubu piedalīšanos aizvadītas Latvijas un Rīgas čempionātos. Latvijas pirmās un otrās līgas mačos zaudējumus piedzīvoja Saulkalnes un Babītes komandas, bet Rīgas atklātajā čempionātā pie panākumiem tika Ikšķiles, Baložu un Carnikavas vienības.

Latvijas pirmās līgas spēlē Salaspilī “Saulkalnes” florbolisti tikās ar LU/florbola skolas “Masters” vienību. Izšķirošā izrādījās otrā trešdaļa, ko laukuma saimnieki zaudēja 2:5 un visu spēli 10:13 *Edmundam Lauvam 3+0, Markusam Januševskim 2+2, Patrikam Briežem 2+0). Turnīra tabulā ar četrām uzvarām septiņās spēlēs “Saulkalne” ieņem piekto vietu.

Piekto zaudējumu septiņos Latvijas otrās līgas mačos piedzīvojuši Babītes sporta kluba florbolisti, kuri viesos pret sporta klubu “Slampe” bija vadībā 5:3, taču beigās kapitulēja 5:12 (Imantam Andersonam 2+0). Tabulā Babītes komanda ir sestajā pozīcijā.

Krietni pozitīvāka aina ir Rīgas atklātajā florbola čempionātā, kur visas trīs Pierīgas komandas ieņem vietas pirmajā sešniekā. Graujošu uzvaru 25:4 pār komandu “Veču lauks” trešdien svinēja FK “Carnikava” florbolisti, turklāt trešajā periodā vien viņi iemeta 13 golus (Jēkabam Kristam Vīmanim 7+2, Jānim Boroduškam 6+5, Edvardam Muceniekam 3+3, Dēvidam Osītim 1+7).

Krietni grūtāk uzvaras nāca abām pārējām Pierīgas komandām. FK “Ikšķile” savā laukumā pēdējās astoņās minūtēs atspēlēja triju vārtu deficītu un ar 10:9 pārspēja Armijas florbola klubu (Tomam Dālem 3+1, Alvim Dālem 2+3). Savukārt FBK “Baloži” trešās trešdaļas izskaņā izturēja FK “JeNo-2” ofensīvu un nosargāja 9:7 uzvaru (Svenam Lapčinskim 2+1, Intaram Labsvārdam 2+0).

“Baloži” ar astoņām uzvarām astoņās spēlēs Rīgas čempionātā ir pirmajā vietā, bet “Carnikavai” un “Ikšķilei” ir pa pieciem panākumiem septiņos mačos un attiecīgi trešā un sestā pozīcija.