Salaspils basketbolisti izcīna piekto uzvaru LBL3 turnīrā

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā piekto uzvaru astoņās spēlēs un trešo pēc kārtas izcīnījuši Salaspils sporta skolas basketbolisti. LBL3 Rietumu grupas turnīra tabulā debitanti salaspilieši ieņem piekto vietu.

Izbraukuma spēlē pret basketbola skolas “Rīga”/”Pārdaugava” komandu Salaspils basketbolisti pirmās ceturtdaļas vidū iemeta 11 punktus pēc kārtas un panāca 23:13 savā labā. Taču ofensīvu turpināt pretinieki neļāva, rīdzinieki starpību samazināja līdz trim punktiem, bet pēc pirmā puslaika rezultāts bija 51:45 Salaspils komandas labā.

Trešā ceturtdaļa būtiskus pavērsienus cīņas gaitā neieviesa, toties ceturtās sākumā Salaspils sporta skolas audzēkņi veica iespaidīgu 13:0 izrāvienu, pēc kura starpība pirmo reizi sasniedza 20 punktus (92:72). Atlikušajā laikā viesu panākums netika nopietni apdraudēts – 113:88 Salaspils basketbolistu labā.

Uzvarētāju rindās ar “triple double” izcēlās spēlējošais treneris Valdis Razumovskis – 24 punkti, 14 rezultatīvas piespēles un 11 atlēkušās bumbas. Lieliska statistika arī Renāram Stacēvičam – 26 punkti, 10 bumbas un 6 piespēles. Pa 21 punktam guva Kristaps Plotnieks un Pēteris Lunts.

Nākamo spēli salaspilieši aizvadīs pēc nedēļas pret turnīra pastarīšiem – otro BJBS “Rīga” komandu, kas piedzīvojusi neveiksmes visās pirmajās septiņās spēlēs.