Ulbrokas florbolisti ar divām uzvarām nostiprinās tabulas galvgalā

Foto - kekavasbulldogs.lv Foto - kekavasbulldogs.lv

Izcīnot divas pārliecinošas uzvaras divu dienu laikā, LH.LV/Oxdog Ulbroka” kluba florbolisti nostiprinājušies Latvijas virslīgas čempionāta turnīra tabulas pirmajā vietā. Pie panākuma tika arī “Ķekavas” komanda.

Sestdien Ulbrokas florbolisti savā laukumā ar 7:2 pieveica florbola klubu “Valmiera”, kaut, sākoties trešajai trešdaļai, rezultāts vēl bija neizšķirts 1:1. Mājiniekiem divus vārtus guva Atis Blinds, trīs punktus (1+2) nopelnīja Daniels Anis.

Svētdien mājas spēlē pret līgas pastarīšiem “Bauskas” florbolistiem ulbrokieši pirmajās divās trešdaļās iemeta pa pieciem vārtiem, trešajā sešus un, lai arī nebija ideāli aizsardzībā, guva pārliecinošāko uzvaru sezonā – 16:5 (Danielam Anim 5+0, Rolandam Kovaļevskim 3+3, Edžum Ceriņam 2+2, Laurim Zaicevam 2+1).

Pie svarīgiem diviem punktiem cīņā par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā tika “Ķekavas” komanda, kas diezgan negaidīti savā laukumā pārspēja pašreizējos Latvijas čempionus “Lielvārde/FatPipe” florbolistus. Otrajā trešdaļā septiņu minūšu laikā pretinieki apmainījās precīziem metieniem, un tie izrādījās vienīgi vārtu guvumi gan pamatlaikā, gan pagarinājumā. Pēcspēles metienu sērijā pārāki ar 2:0 izrādījās ķekavieši, kuri līdz ar to svinēja uzvaru 2:1.

Virslīgas turnīra tabulā “LH.LV/Oxdog Ulbroka” ir pirmie ar 28 punktiem 12 spēlēs un tuvāko sekotāju Cēsu “Lekringu” apsteidz par četriem punktiem (cēsniekiem gan spēle rezervē). “Ķekavai” ir 13 punktu 10 spēlēs un desmitā pozīcija.