Menu
 

Kamaniņu braucēji Bērziņš un Rinks/Liepiņš uz goda pjedestāla Pasaules kausa posmā jauniešiem

  • Autors:  LETA/Apriņķis.lv
Foto - Latvijas Kamniņu sporta federācija Foto - Latvijas Kamniņu sporta federācija

Latvijas jaunais kamaniņu braucējs siguldietis Gints Bērziņš svētdien Kēnigszē trasē Vācijā izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa otrā posma jauniešu sacensībās, bet divnieku mačos Kaspars Rinks no Ropažiem un Aldis Liepiņš bija otrie.

Bērziņš bija otrs ātrākais pirmajā braucienā, bet otrajā uzrādīja trešo rezultātu. Uzvarētājam Paskālam Kuncem no Vācijas viņš divu braucienu summā zaudēja 0,162 sekundes.

Kasparam Rinkam braucienos bija sestais un devītais rezultāts, kas summā deva septīto vietu un 1,073 sekunžu deficītu pret uzvarētāju. Abos braucienos finišēja 43 sportisti.

Piektdien Bērziņš bija otrais, bet pagājušajā nedēļas nogalē sezonas pirmajās sacensībās viņš izcīnīja divas uzvaras.

Savukārt jauniešu divnieku sacensībās Rinks/Liepiņš braucienos bija otrajā un trešajā vietā, izcīnīdami otro vietu. Viņi uzvarētājiem Mihailam Karnaučovam/Jurijam Čirvam no Krievijas zaudēja 1,014 sekundes.

Krišjānis Brūns/Vitālijs Jegorovs (Rīga/Stopiņi) pēc pirmā brauciena bija ceturtie, bet otrajā uzrādīja piekto rezultātu un summā ieņēma piekto vietu 12 ekipāžu konkurencē. Viņi uzvarētājiem zaudēja 1,821 sekundi.

Sacensībās jaunietēm labāko rezultātu sasniedza Zane Kaluma no Saulkrastiem, kura ieņēma 14.vietu, Ropažniece Justīne Maskale bija 17. starp 32 finišējušajām sportistēm, bet siguldiete Frančeska Bona neizgāja uz starta. Jaunietēm divniekos Viktorija Ziediņa/Selīna Zvilna (Salaspils/Ropaži) pirmajā braucienā bija astotās, bet otrajā krita.

Sestdien notika sacensības junioriem. Meiteņu konkurencē Sigita Bērziņa no Siguldas bija astotā, bet siguldiete Elīna Ieva Vītola bija 13.vietā 18 sportistu konkurencē. Puišu divniekos Eduards Ševics - Mikeļševics/Lūkass Krasts (Garkalne/Alūksne) palika pēdējie starp septiņām ekipāžām.

Jauniešu A grupā startē no 2002. līdz 2004.gadam dzimuši sportisti, bet junioru grupā cīnās 2000. un 2001.gada dzimuši kamaniņu braucēji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.