Ulbrokas florbolistiem ar pieciem vārtiem uzvarai pietiek, ķekaviešiem pietrūkst

Foto - ekrānšāviņš no youtube.com Foto - ekrānšāviņš no youtube.com

Latvijas florbola virslīgas čempionāta nedēļas nogales spēlēs savās mājās uzvaru izcīnīja līderi “LH.LV”/”Oxdog Ulbroka” florbolisti, bet zaudējumu piedzīvoja “Ķekavas” komanda. Dažādām sekmēm kārtējās cīņas aizvadījušas arī Pierīgas komandas no Ādažiem, Saulkalnes, Ķekavas, Inčukalna, Babītes, Carnikavas, Ikšķiles un Baložiem.

Pagājušās sezonas virslīgas čempionāta finālistu savstarpējā duelī Ulbrokā mājinieki sestdien uzņēma čempionus “Lielvārde/FatPipe” florbolistus. Izšķirošie notikumi risinājās trešās trešdaļas pirmajā pusē, kad slideno 3:2 pārsvaru mājinieki palielināja līdz 5:2 un nosargāja uzvaru 5:3. Divus vārtus Ulbrokas kluba labā guva Daniels Anis.

“Ķekava” savās mājās tikās ar tabulas vicelīderi Cēsu “Lekringu”. Pēc neveiksmīgā cīņas sākuma (pirmajā periodā 0:4) ķekavieši atspēlējās līdz 5:6 piecas minūtes līdz pamatlaika beigām, tomēr piedzīvoja zaudējumu 5:8 (Artūram Narogam 2+0).

Virslīgas turnīra tabulā “LH.LV”/”Oxdog Ulbroka” komandai ir 31 punkts 13 spēlēs un pirmā vieta. “Lekrings” atpaliek par četriem punktiem, viņiem ir arī spēle rezervē. “Ķekava” ar 13 punktiem 11 mačos ir desmitajā pozīcijā.

Latvijas pirmās līgas Austrumu grupas turnīrā septīto panākumu desmit spēlēs guvuši FBK “SĀC” florbolisti, kuri sestdien Ādažos ar 11:0 sagrāva FBK “Valmiera”/BSS (Alvim Dālem 2+2, Dēvidam Osītim un Jānim Boroduškam pa 2+1). Tabulā “SĀC” ir 21 punkts 10 spēlēs un trešā vieta.

Rietumu grupas spēlē Salaspilī “Saulkalnes” florbolisti pirmās trešdaļas pēdējās desmit minūtēs ielaida četrus vārtus pēc kārtas (2:5) un turpinājumā vairs nespēja atspēlēties – 9:10 (Rihardam Dainim 4+2, Patrikam Briežem 3+0). Savukārt “Ķekavas Bulldogs” otro periodu mačā ar florbola klubu “JeNo” noslēdz ar trim precīziem metieniem (8:4) un aizvadīja cīņu līdz uzvarai 9:5 (Ernestam Ronim 2+1, Rūdolfam Blūmam 2+0). Tabulā “Saulkalne” ir piektā (16 punkti) un par trim punktiem un vienu pozīciju apsteidz “buldogus”.

Latvijas otraja līgā Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolistiem aizraujošā Pierīgas derbijā izdevies revanšēties Babītes sporta kluba komandai par zaudējumu pirmā apļa spēlē.

Spuņciemā laukuma saimnieki pirmajās desmit minūtēs panāca 4:0 savā labā un bija vadībā arī pirms pēdējās trešdaļas (7:6), taču neveiksmīgi iesāka trešo periodu (7:9) un piedzīvoja zaudējumu 8:10. Uzvarētājiem “koijotiem” pa trim rezultativitātes punktiem savāca Dāvis Mintiks (2+1) un Krists Krīgers (1+2), Babītei rezultatīvākie bija Emīls Berķis (1+3), Toms Dūrens (3+0) un Edvards Vimba (1+2). Rietumu grupas tabulā Inčukalna klubs (13 p.) ir piektajā vietā, bet Babītes komanda septītajā (9 p.).

Pa uzvarai šonedēļ izcīnījuši visi trīs Rīgas atklātajā čempionātā spēlējošie Pierīgas klubi. FK “Ikšķile”, pēdējās desmit minūtēs gūstot septiņus vārtus pēc kārtas, pārliecinoši pieveica FBK “Baloži” florbolistus 15:6 (Raimondam Zemzālem 4+1, Jorenam Jodviršis 4+0 ; Svenam Lapčinskim 2+1). Savukārt pati “Baloži” komanda divu zaudējumu sēriju pārtrauca, spēles otrajā pusē salažot “BRGD/Limbaži” pretestību – 14:11 (Oskaram Eglītim 3+3, Mārim Skrodim 3+0).

Visbeidzot florbola klubs “Carnikava” spēlē pret komandu “Oligarhi” pirmajā trešdaļā guva sešus vārtus pēc kārtas un, lai gan pretinieki trešā perioda vidū starpību samazināja līdz diviem precīziem metieniem, nosargāja uzvaru 11:7 (Kristianam Jānim Rinkēvičam  4+0, Dēvidam Osītim 1+4).

Rīgas čempionāta tabulā FBK Baloži ieņem otro  vietu (10-2), FK “Carnikava” trešo (8-3) un FK “Ikšķile” sesto (8-3).