Ķekavas florbolistes eksaminē Latvijas junioru izlasi

Foto - Latvijas Florbola savienība Foto - Latvijas Florbola savienība

Latvijas dāmu virslīgas florbola čempionātā ar divām spēlēm pret Ķekavas klubiem iesaistījusies Latvijas junioru (U-19) izlase, kuru spēlē pret “Ķekavas Bulldogs” vienību pārstāvēja arī piecas “FK Ķekava” florbolistes.

Sestdien Kocēnos juniores sacentās ar “buldodzēm” un, kaut arī vēl trešās trešdaļas septītajā minūtē rezultāts bija neizšķirts 2:2, beigās izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru 8:3. Latvijas U-19 izlases labā vienus vārtus iemeta ķekaviete Aurēlija Zariņa, bet “Ķekavas Bulldogs” rindās pa trim rezultativitātes punktiem nopelnīja Anna Mūrniece (2+1) un Līga Vancāne (1+2).

Svētdien juniorēm pretī stājās “FK Ķekava” florbolistes, un arī šī mača liktenis tika izšķirts pēdējā trešdaļā, kad ķekavietes savus vārtus nosargāja neskartus, pašas guva četrus golus pēc kārtas un svinēja uzvaru 7:4. Šoreiz A.Zariņa guva vienus vārtus “FK Ķekava” labā, pa divām reizēm precīzas bija Klinta Mārtiņjēkaba un Paula Metāla.

Vēl vienu zaudējumu – jau vienpadsmito sezonas divpadsmit spēlēs – “Ķekavas Bulldogs” florbolistes piedzīvoja svētdien izbraukuma spēlē pret Kocēnu “Rubeni”. Pirmajā trešdaļā ķekavietes ielaida piecus vārtus un beigās cieta sagrāvi 2:11 (Līgai Vancānei 1+1).

Dāmu virslīgas turnīra tabulā “Rubenei” or 28 punkti (11 spēlēs), Igaunijas izlasei 21 (12), “FK Ķekava” 19 (13), “Ķekavas Bulldogs” 4 (12) un Latvijas junioru izlasei 3 (2).