Silava "triple double" garantē Salaspils basketbolistiem piekto uzvaru pēc kārtas

Foto - basket.lv Foto - basket.lv

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā piekto uzvaru pēc kārtas izcīnījusi Salaspils sporta skolas komanda. Lielā mērā pateicoties LBL3 janvāra mēneša labākā spēlētāja Reno Silava teicamajam sniegumam, salaspilieši savās mājās pārliecinoši pieveica basketbola skolas “Rīga“/“Pārdaugava“ vienību.

Izšķirošie notikumi otrdienas spēlē norisinājās pirmā puslaika vidū, kad septiņu minūšu laikā minimālo 16:15 pārsvaru Salaspils basketbolisti pieaudzēja līdz 42:23. Pēc pārtraukuma mājinieku pārsvars vienubrīd sasniedza pat 29 punktus (87:58), taču turpinājumā pretinieki tika noturēta solīda 18-20 punktu attālumā. Beigu rezultāts 117:93 Salaspils komandas labā.

Lielisku sniegumu nodemontrēja Reno Silavs, kurš atzīts par LBL trešās divīzijas mēneša labāko spēlētāju janvārī. Viņa kontā "triple double" – 25 punkti, 16 rezultatīvas piespēles un 11 atlēkušās bumbas. Sandis Ceplītis uzvarētājiem pievienoja 22 punktus, Pēteris Lunts 21 punktu, bet Valdis Razumovskis 15 punktus un 11 rezultatīvas piespēles.

Ar 14 uzvarām 19 spēlēs salaspilieši LBL3 Rietumu grupā ieņem piekto vietu. Pamatturnīrā viņiem atlikušas vēl trīs spēles.