BK "Ķekava" ar zaudējumu beidz LBL otrās divīzijas pamatturnīru; čempionāts pārtraukts

Foto - basket.lv Foto - basket.lv

Ceturtdien zaudējumu Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas pamatturnīra pēdējā spēlē piedzīvoja basketbola klubs “Ķekava”. Saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības "Covid-19" straujo izplatību Latvijas Basketbola savienības (LBS) valde no piektdienas, 13. marta, uz nenoteiktu laiku apturējusi gan šo, gan citus pašmāju basketbola turnīrus.

Izbrajuma spēlē pret Latvijas Universitātes / basketbola skolas “Rīga” komandu ķekavieši bija vadībā pirmās  ceturtdaļas lielāko daļu un vienubrīd sasniedza astoņu punktu pārsvaru (22:14). Taču vēl pirmajā ceturtdaļā pretinieki starpību sadeldēja līdz minimumam (24:25), otrās ceturtdaļas vidū veica 11:2 izrāvienu un turpinājumu punktu pa punkta audzēja savu pārsvaru. Beigās BK “Ķekava” zaudējums sanāca diezgan smags – 72:96.

Ķekaviešu labā Edgars Štelmahers guva 27, Mārtiņš Zemturis 12 un Elvijs Mičulis 11 punktus.

Regulāro sezonu Ķekavas basketbolisti beidza ar 12 uzvarām 20 spēlēs un septīto pozīciju Rietumu grupas tabulā. Atbilstoši nolikumam, izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā viņiem būtu bijis jātiekas ar Austrumu grupas otrās vietas ieguvējiem.