Olainē mājinieki gūst četrus vārtus, Upesciemā četrus ielaiž

Foto - AFA "Olaine" Foto - AFA "Olaine"

Latvijas futbola otrās līgas spēlē trešdien pārliecinošu uzvaru savā laukumā izcīnīja Apvienotās futbola akadēmijas (AFA) “Olaine” komanda. Trešajā līgā smagus zaudējumus piedzīvojušas Upesciema un Ādažu vienības.

Olaines futbolisti trešdien uzņēma futbola klubu “Aliance”. Pirmajā puslaikā rezultāts netika atklāts, toties pēc pārtraukuma laukumā dominēja mājinieki. Jau pašā otrā puslaika sākumā Agris Glaudāns realizēja 11 metru soda sitienu, dažas minūtes vēlāk Kristens Viņķis pārsvaru dubultoja, bet vēlāk Georgijs Sačkovs un vēlreiz Glaudāns uzvaru pārvērta sagrāvē – 4:0.

AFA “Olaine” komandai aizvadītajās trijās spēlēs nu ir seši punkti – tikpat, cik vēl trim konkurentiem (arī futbola klubam “Salaspils”), kas gan aizvadījuši vienu spēli mazāk.

Latvijas trešās līgas Rīgas zonas turnīra mačā Upesciema stadionā Garkalnes novadā vietējā sporta kluba komanda piedzīvoja pirmo zaudējumu sezonā – 1:4 pret “Caramba Rīga” vienību, turklāt vienīgos vārtus laukuma saimnieku labā guva pretinieki, kuri ieraidīja bumbu savos vārtos.

Četrus golus ielaida arī futbola skolas “Rakari” komanda, kam līdz pirmajai mājas spēlei Ādažu sporta centra stadionā vēl mazliet jāpaciešas. Izbraukumā pret "Riga United" futbolistiem viņi jau 4.minūtē nonāca zaudētājos, bet otrā puslaika vidū ielaida trīs vārtus 15 minūšu laikā – 0:4.

Turnīra tabulā līderpozīcijas dala “Riga United” un SK “Upesciems”, kam ir pa trim uzvarām un deviņiem punktiem četrās spēlēs. “Rakari” zaudējuši visus trīs pirmos mačus.