"Super Nova" futbolisti piekāpjas līderiem un zaudē otro pozīciju Ķekavas "Audai"

Foto - FK "Auda" Foto - FK "Auda"

Latvijas futbola pirmās līgas astotās kārtas centrālajā spēlē sporta kluba “Super Nova” futbolisti, kuri mājas spēles aizvada Olainē, viesos piekāpās līdervienībai Daugavpils “FC Lokomotiv” un zaudēja otro pozīciju turnīra tabulā, ko nu ieguvis Ķekavas futbola klubs “Auda”.

Spēlē Daugavpilī laukuma saimnieki izrādījās krietni pārāki pār “Super Nova” futbolistiem un svinēja pārliecinošu uzvaru 3:0. Savukārt FK “Auda” mājas spēlē pret Saldus sporta skolas/”Leevon” vienību Baldones stadionā galvenie notikumi risinājās otrā puslaika pirmajā pusē. Vispirms mājinieki nonāca zaudētājos, sešas minūtes vēlāk Artjoms Pavlovskis rezultātu izlīdzināja, bet vēl pēc septiņām minūtēm Marks Petunovs guva, kā izrādījās, uzvaras vārtus – 2:1 “Audas” labā.

Vēl vienā trešdienas spēlē Upesciema stadionā futbola skolas “Alberts” komanda ar 1:0 pārspēja futbola klubu “Dinamo Rīga”, turklāt vienīgos vārtus Mārtiņš Remess iesita divas minūtes līdz pamatlaika beigām.

Pirmās līgas turnīra tabulā pārliecinoši līderi ir “FC Lokomotiv” futbolisti – 19 punkti 7 spēlēs. FK “Auda” ir pieci punkti mazāk, vēl punkts mazāk un viena aizvadīta spēle vairāk ir SK “Super Nova”, bet “Alberts” ar 11 punktiem 7 mačos ieņem ceturto vietu.