Futbolistiem uzvaras Jaunmārupē un Ādažos, zaudējums Upesciemā

Foto - Mārupes sporta centrs Foto - Mārupes sporta centrs

Latvijas futbola otrās līgas turnīrā otro uzvaru pēc četru zaudējumu sērijas izdevies izcīnīt Mārupes sporta centra komandai, turklāt otro reizi pēc kārtas mārupieši guva piecus vārtus.

Ceturtdienas mačā Jaunmārupes stadionā pret futbola klubu “Aliance” mājinieki izvirzījās vadībā 14.minūtē pēc Kristiāna Korsaka precīzā sitiena, taču otrā puslaika sākumā nonāca zaudētājos 1:2. Drīz pēc tam Korsaks iesita otros vārtus, vēlāk Rainers Veide un Reinis Grabovskis realizēja 11 metru soda sitienus, bet jau kompensācijas laikā punktu pielika Valters Lapinskis – 5:2.

Turnīra tabulā mārupieši ar 9 punktiem 7 spēlēs ieņem astoto vietu. Līderis pēc septiņām kārtām ir futbola klubs “Salaspils” (18 p.), septītajā vietā ir Apvienotā futbola akadēmija “Olaine” (10 p.) un devītajā – sporta klubs “Krimulda” (6 p.).

Beidzot pirmo uzvaru Latvijas trešās līgas Rīgas reģiona turnīrā izdevies izcīnīt futbola skolas “Rakari” komandai, kas mājas spēlē Ādažu sporta centra stadionā negaidīti pārliecinoši ar 7:2 sagrāva “Riga United” vienību. Četrus vārtus 14 minūšu laikā pirmajā puslaikā iesita Kristaps Aleksandrovs, vēlāk viņam piebalsoja Ņikita Jakubāns, Artjoms Naļivaiko un Aivis Greblis.

Savukārt turpat netālu – Upesciema novadā Garkalnes novadā – vietejā sporta kluba komanda piedzīvoja zaudējumu spēlē pret priekšpēdējā vietā esošajiem “DSVK Traktors” futbolistiem. Laukuma saimnieki jau 4.minūtē nokļuva zaudētājos, pusstundu vēlāk Dāvids Čudars panāca izlīdzinājumu, taču 70.minūtē viesi guva uzvaras vārtus – 1:2.

Tabulā SK “Upesciems” ar 21 punktu 12 spēlēs ieņem ceturto pozīciju, bet “Rakari” joprojām ir pēdējie devītie (4 p.).