Menu
 

Latvijas Orientēšanas nakts pulcēs entuziastus arī Siguldā, Salaspilī, Ikšķilē un Saulkrastos

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

25.septembrī Latvijas Orientēšanās nakts pulcēs entuziastus neparastās orientēšanās sacensībās – rogainingā ar kājām. Šogad šim aizraujošajam nakts piedzīvojumam ļausies komandas 13 Latvijas pilsētās: Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Siguldā, Talsos, Valmierā, Rēzeknē, Salaspilī, Vecumniekos, Cēsīs, Ikšķilē, Saulkrastos un Pļaviņās. Dalība pasākumā ir bezmaksas.

Aizraujošas trīs stundu sacensības rogainingā ar kājām piedalīsies komandas 2 līdz 5 cilvēku sastāvā sekojošās dalībnieku grupās:

“Open” – dalībnieki komandās no 2 līdz 5 cilvēkiem bez vecuma ierobežojuma, ar vismaz vienu pieaugušo no 18 gadu vecuma;

Sievietes – komandā 2 līdz 5 sievietes bez vecuma ierobežojuma, ar vismaz vienu pieaugušo no 18 gadu vecuma;

Ģimenes – dalībnieki komandās no 2 līdz 5 cilvēkiem, ar vismaz vienu bērnu līdz 14 gadu vecumam un vienu pieaugušo no 18 gadu vecuma.;

Veterāni – dalībnieki komandās no 2 līdz 5 cilvēkiem, visi vecumā virs 55 gadiem.

Katrai komandai tiks piešķirta maršruta karte, kas izgatavota no ūdensizturīga materiāla, un būs nepieciešams uzlādēts mobilais tālrunis ar iespēju lejupielādēt “Qrenteerings” mobilo lietotni, jo atzīmēšanās kontroles punktos notiks ar QR kodu palīdzību. Labākie katrā pilsētā un katrā dalībnieku grupā tiks apbalvoti.

“Latvijas Orientēšanas nakts ir ikgadējs pasākums, kas norisinās Eiropas Sporta nedēļas ietvaros. Ar katru gadu iedzīvotāju atsaucība un interese pieaug – ja pašā pirmajā pasākumā 2017. gadā piedalījās vien 300 komandas, tad pērn komandu skaits sasniedzis jau 700. Paredzams, ka šogad startēt varētu jau ap 1000 komandām! Aicinām ikvienu interesentu pieņemt šo neierasto izaicinājumu un laicīgi pieteikt savu dalību, līdz 21. septembrim reģistrējoties Orientēšanās nakts mājaslapā,” iedrošina Latvijas Orientēšanās federācijas projektu vadītājs Matīss Ratnieks.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.