Pierīgas florbola klubi sezonu sāk ar sešām uzvarām sešās spēlēs (papildināta)

Foto - "Ķekavas Bulldogs" Foto - "Ķekavas Bulldogs"

Lieliski jauno sezonu nedēļas nogalē sākuši Pierīgas vīru florbola klubi – pirmajās sešās Latvijas virslīgas un pirmās līgas turnīru spēlēs Ķekavas, Ulbrokas, Saulkrastu un Saulkalnes komandas izcīnīja sešas uzvaras.

Pie diviem panākumiem jau tikuši “Ķekavas” florbolisti virslīgas čempionātā. Vispirms viņi, trīsreiz atspēlējuši vienu vārtu deficītu, beigās ar 7:3 savās mājās pieveica sporta klubu “Pārgauja”, bet dienu vēlāk Liepājā 2:4 deficītu cīņas otrajā pusē spēja pārvērst 9:5 uzvarā. Abos mačos rezultatīvākais ķekaviešu rindās bija Klāvs Jansons – pirmajā mačā viņam četri punkti (1+3), otrajā – pieci (2+3). Liepājā ar vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Henrijs Uzraugs.

Vēl vienā virslīgas spēlē sestdien Bauskā “Oxdog Ulbroka” florbolisti trešajā trešdaļā nezaudēja nevienus vārtus, iemeta septiņus un ar 11:5 pārspēja vietējo komandu. Atim Blindam 3+1, Matīsam Kristianam Morozovam 2+1.

Latvijas pirmās līgas pirmās kārtas spēli Saulkrastos florbola klubs “SĀC” (Saulkrasti, Ādaži, Carnikava) pret FK “Madona” florbolistiem sāka ar četriem gūtiem vārtiem un vadību vairs neatdeva – 8:5. Kristam Saldatenokam 3+1, Klāvam Andersonam 2+0, Dēvidam Osītim 1+3.

“Ķekavas Bulldogs” florbolisti viesojās pie “Leģions”/Grobiņas sporta centra komandas, zaudēja divu vārtu pārsvaru (3:1) un nokļuva zaudētājos (3:4), taču pēdējās desmit minūtēs pamanījās iemest divus golus un vinnēja 5:4. “Hettriks” un viena rezultatīva piespēle Kristeram Marselam Kuzņecovam.

Uzvaru, tiesa, divu punktu vērtē, guva arī florbola klubs “Saulkalne”. Izbraukuma spēlē pret FBK “Valmiera”/BSS vienību Salaspils novada komanda pamatlaika pēdējās piecās minūtēs ielaida trīs vārtus, ļaujot mājiniekiem izlīdzināt rezultātu, tomēr pagarinājumā guva uzvaras vārtus – 8:7. Pa trim vārtiem guva Kārlis Barons un Krists Bitenbinders.

Ar uzvaru Latvijas dāmu virslīgas čempionātu svētdien savā laukumā sāka “Ķekavas Bulldogs/NND” dāmu komanda. Spēles pirmo pusi pret Cēsu “Lekringu” ķekavietes zaudēja 0:3, bet visu maču vinnēja 7:4. Karīnai Saidovai 2+0, Annai Ankudinovai 1+3.

Un vienīgi “FK Ķekava” florbolistes nespēja neko daudz likt pretī pēdējo gadu Latvijas čempionēm Kocēnu “Rubenei” un piedzīvoja sakāvi 3:11 – visi trīs vārti Ievas Bušmanes kontā.

(papildināta ar pēdējām divām rindkopām)