Florbolistiem Ķekavā un Ādažos pārtrūkst uzvaru sērijas

Foto - "Ķekavas Bulldogs" Foto - "Ķekavas Bulldogs"

Atšķirībā no Latvijas florbola čempionāta pirmajām divām nedēļas nogalēm šajās dienās Pierīgas komandām nācās piedzīvot zaudējumu rūgtumu. Četru uzvaru sērija pārtrūka “Ķekavas” florbolistiem, neveiksmi piedzīvoja arī Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas apvienotā komanda “SĀC”.

Ķekavieši piektdien vakarā savā laukumā uzņēma Cēsu “Lekringu” un spēles pirmajā pusē nonāca iedzinējos 1:4. Pamazām mājinieki deficītu mazināja un sešas minūtes līdz pamatlaika beigām arī panāca izlīdzinājumu 6:6, tomēr jau 16 sekundes vēlāk zaudēja vēl vienus vārtus un beigās piekāpās 6:7. Laukuma saimniekiem pa diviem vārtiem guva Kristaps Laugalis un Markuss Januševskis, bet Renātam Deginam trīs rezultatīvas piespēles.

“Oxdog Ulbroka” florbolistiem sākumā neklājās viegli izbraukuma spēlē pret sporta kluba “Pārgauja” komandu – pēc pirmās trešdaļas tikai 1:1. Taču turpinājumā viesi apliecināja klasi un beigās svinēja pārliecinošu uzvaru 11:4 (Atim Blindam 4+1, Laurim Zaicevam 2+0). Virslīgas tabulā ulbrokieši pakāpušies uz piekto vietu (8 punkti 4 spēlēs), bet līderpozīcijas dala “Ķekava” un “Lekrings” – pa 12 punktiem (cēsniekiem gan spēle rezervē).

Trešo uzvaru pēc kārtas Latvijas pirmās līgas Austrumu grupas turnīrā izcīnījuši Salaspils novada florbola kluba “Saulkalne” spēlētāji. Izbraukuma cīņā Cēsis pret “Lekrings”/CPSS komandu viņi pirmajā trešdaļā panāca 3:0, pēc tam nonāca zaudētājos 3:5 un 4:6, taču 59 sekundes līdz pamatlaika beigām iemeta uzvaras vārtus – 9:8 (Kārlim Baronam 3+1, Edmundam Lauvam 1+2).

Atspēlēties nācās arī “Ķekavas Bulldogs” florbolistiem, kuri viesos pret Jelgavas novada klubu “JeNo” otrā perioda vidū zaudēja 1:3, taču tad iemeta piecus golus pēc kārtas un svinēja trešo uzvaru pēc kārtas 7:5 (Kristeram Januševskim 3+0).

Savukārt sestdien Ādažos pārtrūka florbola kluba “SĀC” panākumu sērija – mačā pret “Rubene-1” vienību neveiksmīgas otrā perioda beigas un trešā sākums, un zaudējums 2:5.

Latvijas otrās līgas turnīrā aizraujošu spēli pret “Smiltene’09” komandu sestdien aizvadīja Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolisti. Ieguvuši četru vārtu pārsvaru (8:4), viņi pamanījās to piecu minūšu laikā iztērēt (8:9), tomēr pēdējās 10 minūtēs laboja situāciju un nosargāja uzvaru 14:13 (Jānim Levanovičam 5+1, Mārtiņam Ģirtam Ozoliņam 4+0, Uvim Gravam 2+2).

Latvijas dāmu virslīgā “Ķekavas Bulldogs/NND” komanda pagarināja uzvaru sēriju līdz trim spēlē, bet pēc tam piedzīvoja pamatīgu sakāvi. Piektdien “buldodzes” viesos nosargāja savus vārtus neskartus 58 minūtes un ar 4:1 pārspēja “Irlava/Tukums” vienību (Annai Ankudinovai 2+0). Toties sestdien savās mājās bez ierunām kapitulēja Kocēnu “Rubenei” 1:10. Par spīti zaudējumam Ķekavas komanda ar 9 punktiem 4 spēlēs atrodas turnīra tabulas galvgalā.