Stopiņu handbolistes pārliecinoši pieveic LSPA studentes, salaspilietēm pauze ieilgst

Foto - Ulbrokas sporta komplekss Foto - Ulbrokas sporta komplekss

Latvijas dāmu handbola čempionāta spēlē sestdien trešo uzvaru četrās spēlēs izcīnījušas Stopiņu NHK handbolistes, kuras pārliecinoši pieveica Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentes. Jau vairāk nekā mēnesi bez spēļu pieredzes ir Salaspils sporta skolas audzēknes.

Stopiņu NHK komanda izbraukuma spēlē Rīgā jau pirmajās minūtēs pārņēma vadību (4:1), mazrezultatīvā pirmā puslaika vidū palielināja starpību līdz četriem vārtiem (8:4), taču, pārtraukuma ejot, visu tikpat kā nācās sākt no sākuma (9:8).

Otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs viešņas arī izšķīra cīņas gaitu – izrāviens 10:2, deviņu vārtu pārsvars (19:10) un beigās droša uzvara 27:17. Uzvarētājām sešus vārtus guva Lana Nikolajeva, pa pieciem – Daina Sergejeva un Kristīne Dzenīte, pa četriem – Ivita Asare un Elza Seržante.

Ar septiņiem punktiem četros mačos Stopiņu NHK ir turnīra tabulas pirmajā vietā un tuvākās sekotājas apsteidz par trim punktiem.

Nosacīti sestajā vietā ir Salaspils sporta skolas komanda, kas šosezon aizvadījusi tikai vienu spēli – 19.septembrī pret Stopiņu NHK handbolistēm (17:28). Piektdien nenotika salaspiliešu ieplānotā mājas spēle pret “REIR Dobele” komandu, kuras sastāvā ir ievērojams skaits par 18 gadiem jaunāku spēlētāju – viņas, atbilstoši Ministru kabineta lēmumiem, nedrīkst piedalīties augstāko līgu komandu sacensībās.

Salaspils handbolistēm nākamā spēle plānota 6.novembrī savā laukumā pret Ludzas sporta klubu “Latgols”.