Ķekavas florbolisti uzvar virslīgas līderu duelī, trīs punkti arī Ulbrokai

Foto - "PPB Media", "Ķekavas Bulldogs" Foto - "PPB Media", "Ķekavas Bulldogs"

Latvijas florbola virslīgas turnīrā sestdien uzvaras svinēja abi Pierīgas klubi – “Ķekava” turnīra tabulas līdervienību savstarpējā cīņā viesos pārspēja “Valmieru”, bet “Oxdog Ulbroka” savās mājās vinnēja Kocēnu “Rubeni”.

Ķekavieši Valmierā jau pirmajā trešdaļā panāca triju vārtu pārsvaru (3:0), otro periodu beidza ar “plus 4” (6:2) un, lai arī spēles pēdējā posmā mājinieki starpību sadeldēja līdz diviem vārtiem, nosargāja sesto uzvaru sezonas septiņās cīņās – 8:5.

Trīs rezultativitātes punktus viesiem nopelnīja Edžus Bunka (2+1) un Toms Gredzens (1+2), divi precīzi metieni ar Ginta Klēģera kontā.

Spēlē Ulbrokas sporta kompleksā mājinieku komanda piecas reizes nonāca zaudētājos ar vienu vārtu starpību, taču allaž atspēlējas. Pēdējo reizi – trešdaļas sākumā, kad nākamo divarpus minūšu laikā iemeta vēl divus golus (7:5). “Rubene” trešā perioda vidū vienus vārtus atguva, taču mājinieki izskaņā atbildēja ar vēl diviem precīziem raidījumiem – 9:6.

“Oxdog Ulbroka” rindās divreiz precīzs bija Eduards Stūre, pa trim punktiem Rolandam Kovaļevskim (1+2) un Laurim Zaicevam (0+3).

Virslīgas turnīra tabulā par vienīgajiem līderiem kļuvuši “Ķekavas” florbolisti (18 punktu). Par trim punktiem mazāk ir “Valmierai” un Cēsu “Lekringam”, turklāt cēsnieki aizvadījuši vienu spēli mazāk. Ulbrokas klubs pakāpies uz ceturto vietu – 14 punkti 6 mačos.

Kā zināms, Ministru kabineta noteikto ierobežojumu dēļ līdz 7.novembrim Latvijas komandu spēļu čempionātos spēles notiek tikai augstāko līgu turnīros. Līdz ar to florbola čempionāta pirmās un otrās līgas turnīros iestājusies pauze.